Перевірка домашнього завдання. Провести математичний диктант 


Мы поможем в написании ваших работ!



ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?

Перевірка домашнього завдання. Провести математичний диктант



Провести математичний диктант

5.Актуалізація опорних знань.                                              (   хв.)

Складання блок – схеми, що містить відповіді на питання диктанту

5. Формування вмінь і навичок.                          (   хв.)

План

1. Кут між двома прямими.

2. Умови паралельності прямих.

3. Умови перпендикулярності прямих

6. Узагальнення і систематизація навчального матеріалу. (   хв.)

Розв’язування задач

7. Підсумкова частина заняття.                                                (   хв.)

Підведення підсумків заняття викладачем. (основні поняття, що вивчались на занятті, виставлення оцінок за роботу на занятті)

8. Повідомлення домашнього завдання.                                                     (   хв.)

Л4. ст.50-59

Література:

1. Бубняк Т.І. Вища математика: Навч.посібник.- Львів: «Новий світ - 2000»

2. Дубовик В.П., Юрик І.І. Вища математика: Навч.посібник.- К.: Видавництво А.С.К., 2003

3. Литвин І.І., Конончук Г.О. Вища математика. Навчальний посібник – Львів., 2002

4. Миронюк М.В., Захарченко Н.В. Вища математика. Практикум. Навч. Посібник – Вінниця: ФОП Рогальська І.О., 2011

 

План заняття

Дисципліна: Вища математика

Група

Тема заняття: Складання рівнянь прямої.

Вид заняття: практичне заняття.

Мета: 1.Навчальна: сформувати вміння складати рівняння прямих.    

2.Виховна: виховувати вміння самостійно працювати з підручником, акуратність ведення конспекту.

      3.Розвиваюча: розвивати принциповість, наполегливість.

Міжпредметна інтеграція: фізика, електротехніка.

Методичне та матеріальне забезпечення: таблиці до теми, роздатковий матеріал.

Основні знання та вміння: студенти повинні вміти складати рівняння прямих

Література:

1. Рижій В.В. Посібник з елементів вищої математики. Вінниця. 2009

2. Бубняк Т.І. Вища математика: Навч.посібник.- Львів: «Новий світ - 2000»

3. Дубовик В.П., Юрик І.І. Вища математика: Навч.посібник.- К.: Видавництво А.С.К., 2003

4. Литвин І.І., Конончук Г.О. Вища математика. Навчальний посібник – Львів., 2002

5. Миронюк М.В., Захарченко Н.В. Вища математика. Практикум. Навч. Посібник – Вінниця: ФОП Рогальська І.О., 2011

 

Викладач Бараболя М.М.

 

Хід заняття

1. Організаційний момент 2 хв.

 

2.Актуалізація опорних знань: Провести фронтальну бесіду за питаннями.

3. Вивчення нового матеріалу:

3.1 Тема заняття: Складання рівнянь прямої.

3.2Мотивація пізнавальної діяльності: розповісти про важливість даної теми для подальшого навчання.

3.3 Питання, які будуть вивчатися:

1)Рівняння прямих що проходить через дві точки. Роз ’ язування вправ;

2) Рівняння прямих що проходить через точку і напрямний вектор. Роз ’ язування вправ;

3) Знаходження кута між прямими. Роз ’ язування вправ

3.4 Методи, які використовуються: пояснювально-ілюстративний, частково-пошуковий.

 

4.Самостійна робота студентів: розв’язування вправ за індивідуальними картками.

5. Узагальнення та систематизація вивченого матеріалу: розв’язування вправ.

6. Підсумкова частина заняття: підвести підсумки та виставити оцінки.

 

7. Повідомлення домашнього завдання: Л1, ст. 5-7.

 

План заняття №

Навчальна дисципліна вища математика

Група:                            Дата проведення:

Вид заняття: лекція     Аудиторія № _________________

Тема заняття: Криві другого порядку. Коло, еліпс.

Мета заняття:

1. Навчальна:   розширити поняття кривих другого порядку, сформувати поняття еліпса, його рівняння та його характеристик.

2.Виховна: виховувати самостійність, вміння вести опорний конспект та акуратність записів в зошитах

3.Розвиваюча: розвивати наполегливість, вміння складати опорний конспект теми в зошитах

Міжпредметна інтеграція:   інженерна графіка, основи програмування, мікросхемотехніка

Методичне та матеріальне забезпечення заняття: таблиці до теми, роздатковий матеріал.

Студенти повинні знати:   поняття кола, еліпса, рівняння еліпса, ексцентриситету.

Студенти повинні вміти:   складати рівняння еліпса, знаходити його ексцентриситет

Студенти повинні мати навички:   використовувати знання рівняння кола, еліпса для дослідження еліпса

 Методична спрямованість: Активізація пізнавальної діяльності засобами НІТ та активних методів навчання

Застосовані методи навчання:    пояснювально-ілюстративний, бесіда, частково-пошуковий, демонстрація

 


Викладач:   Тичук Р.Б.БарБараболя М.М.

 

 

Хід заняття

1.Організаційний момент.     Перевірка присутності                              

(    хв.)

2. Мотивація навчальної діяльності.                (на протязі заняття)

1. Планети Сонячної системи рухаються по еліпсах, що мають спільний фокус, в якому розташовано Сонце.

2. Якщо у фокусі параболи розмістити джерело світла, то промені, відбившись від параболи, підуть паралельно її осі. На цій властивості грунтується побудова прожектора.

3. Рух матеріальної точки під дією центрального поля сили тяжіння відбувається по одній з ліній другого порядку

3. Повідомлення теми, плану та мети заняття.                             (   хв.)

Постановка завдання: описати структуру заняття

4. Актуалізація опорних знань.                                                   (   хв.)

Письмове опитування за індивідуальними завданнями.

5. Вивчення і засвоєння нового матеріалу.                             (   хв.)

План

1. Рівняння кола.

2. Поняття еліпса, його вісі.

3. Рівняння еліпса.

4. Ексцентриситет еліпса

6. Узагальнення і систематизація навчального матеріалу.     (   хв.)

Розв’язування задач

7. Підсумкова частина заняття.                                                 (   хв.)

Підведення підсумків заняття викладачем. (основні поняття, що вивчались на занятті, виставлення оцінок за роботу на занятті)

8. Повідомлення домашнього завдання.                                                     (   хв.)

Л1. ст.98-108

Література:

1. Бубняк Т.І. Вища математика: Навч.посібник.- Львів: «Новий світ - 2000»

2. Дубовик В.П., Юрик І.І. Вища математика: Навч.посібник.- К.: Видавництво А.С.К., 2003

3. Литвин І.І., Конончук Г.О. Вища математика. Навчальний посібник – Львів., 2002

4. Миронюк М.В., Захарченко Н.В. Вища математика. Практикум. Навч. Посібник – Вінниця: ФОП Рогальська І.О., 2011

 

План заняття №

Навчальна дисципліна вища математика

Група:                            Дата проведення:

Вид заняття: лекція     Аудиторія № _________________



Поделиться:


Последнее изменение этой страницы: 2021-08-16; просмотров: 103; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы!

infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 3.19.30.232 (0.016 с.)