Заглавная страница Избранные статьи Случайная статья Познавательные статьи Новые добавления Обратная связь КАТЕГОРИИ: АрхеологияБиология Генетика География Информатика История Логика Маркетинг Математика Менеджмент Механика Педагогика Религия Социология Технологии Физика Философия Финансы Химия Экология ТОП 10 на сайте Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрацииТехника нижней прямой подачи мяча. Франко-прусская война (причины и последствия) Организация работы процедурного кабинета Смысловое и механическое запоминание, их место и роль в усвоении знаний Коммуникативные барьеры и пути их преодоления Обработка изделий медицинского назначения многократного применения Образцы текста публицистического стиля Четыре типа изменения баланса Задачи с ответами для Всероссийской олимпиады по праву Мы поможем в написании ваших работ! ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?
Влияние общества на человека
Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрации Практические работы по географии для 6 класса Организация работы процедурного кабинета Изменения в неживой природе осенью Уборка процедурного кабинета Сольфеджио. Все правила по сольфеджио Балочные системы. Определение реакций опор и моментов защемления |
Тема заняття: методи інтегрування. Інтегрування по частинах.
Мета заняття: 1. Навчальна: розширити вміння обчислювати інтеграли, застосовуючи метод інтегрування частинами. 2.Виховна: виховувати уважність, самостійність, вміння працювати в малих групах. 3.Розвиваюча: розвивати наполегливість, вміння складати опорний конспект теми в зошитах Міжпредметна інтеграція: інженерна графіка, основи програмування, мікросхемотехніка Методичне та матеріальне забезпечення заняття: таблиці до теми, роздатковий матеріал. Студенти повинні знати: поняття невизначеного інтегралу, правила інтегрування, таблицю інтегралів. Студенти повинні вміти: обчислювати невизначені інтеграли методом інтегрування частинами. Студенти повинні мати навички: використовувати таблицю інтегралів та правил інтегрування. Методична спрямованість: Активізація пізнавальної діяльності засобами НІТ та активних методів навчання Застосовані методи навчання: пояснювально-ілюстративний, бесіда, робота в групах, частково-пошуковий, демонстрація Викладач: Тичук Р.Б.БарБараболя М.М.
Хід заняття 1.Організаційний момент. Перевірка присутності ( хв.) 2. Мотивація навчальної діяльності. (на протязі заняття) Розповісти про важливість знання методів інтегрування при вивчення фізики, електротехніки, технічної механіки 3. Повідомлення теми, плану та мети заняття. ( хв.) Постановка завдання: описати структуру заняття 4. Актуалізація опорних знань. ( хв.) Письмове опитування за індивідуальними завданнями. 5. Вивчення і засвоєння нового матеріалу. ( хв.) План 1. Поняття методу інтегрування по частинам. 2. Приклади інтегрування. 3. Обчислення невизначених інтегралів. 6. Узагальнення і систематизація навчального матеріалу. ( хв.) Розв’язування задач 7. Підсумкова частина заняття. ( хв.) Підведення підсумків заняття викладачем. (основні поняття, що вивчались на занятті, виставлення оцінок за роботу на занятті) 8. Повідомлення домашнього завдання. ( хв.)
Л2. ст.144-149 Література: 1. Бубняк Т.І. Вища математика: Навч.посібник.- Львів: «Новий світ - 2000» 2. Дубовик В.П., Юрик І.І. Вища математика: Навч.посібник.- К.: Видавництво А.С.К., 2003 3. Литвин І.І., Конончук Г.О. Вища математика. Навчальний посібник – Львів., 2002 4. Миронюк М.В., Захарченко Н.В. Вища математика. Практикум. Навч. Посібник – Вінниця: ФОП Рогальська І.О., 2011
План заняття № Навчальна дисципліна вища математика Група: Дата проведення: Вид заняття: практичне Аудиторія № _________________ Тема заняття: Розв’ язування вправ на обчислення визначених інтегралів методом безпосереднього інтегрування Мета заняття: 1. Навчальна: розширити поняття про методи інтегрування визначених інтегралів, узагальнити використання формули Ньютона-Лейбніца. 2.Виховна: виховувати самостійність, акуратність записів в зошитах 3.Розвиваюча: розвивати наполегливість, вміння складати опорний конспект теми в зошитах Міжпредметна інтеграція: електротехніка, основи програмування, мікросхемотехніка Методичне та матеріальне забезпечення заняття: таблиці до теми, роздатковий матеріал. Студенти повинні знати: формулу Ньютона-Лейбніца, таблицю інтегралів, правила інтегрування Студенти повинні вміти: обчислювати визначені інтеграли Студенти повинні мати навички: використовувати знання таблиці інтегралів та правил інтегрування для знаходження визначених інтегралів Методична спрямованість: Активізація пізнавальної діяльності засобами НІТ та активних методів навчання Застосовані методи навчання: пояснювально-ілюстративний, бесіда, частково-пошуковий, демонстрація
Хід заняття 1.Організаційний момент. Перевірка присутності ( хв.) 2. Мотивація навчальної діяльності. розповісти про важливість даної теми для подальшого навчання своєї спеціальності (на протязі заняття) 3. Повідомлення теми, плану та мети заняття . ( хв.) Постановка завдання: описати структуру заняття
|
||||||||||||
Последнее изменение этой страницы: 2021-08-16; просмотров: 72; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы! infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 18.225.35.81 (0.011 с.) |