Тема заняття: відстань між двома точками на координатній площині. Поділ відрізка В даному відношенні 


Мы поможем в написании ваших работ!



ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?

Тема заняття: відстань між двома точками на координатній площині. Поділ відрізка В даному відношенні



Мета заняття:

1. Навчальна:   розширити поняття відстані між точками, поділу відрізка, вміння їхобчислювати.

2.Виховна: виховувати самостійність, та акуратність записів в зошитах

3.Розвиваюча: розвивати наполегливість, працелюбність, взаємоповагу

Міжпредметна інтеграція:   технічна менаніка, основи програмування

Методичне та матеріальне забезпечення заняття: таблиці до теми, роздатковий матеріал.

Студенти повинні знати:   поняття відстані між точками, формулу для поділу відрізка в заданому співвідношенні

Студенти повинні вміти:   обчислювати відстань між точками, обчислювати координати точки, яка ділить відрізок в заданому співвідношенні та довжини утворених частин

Студенти повинні мати навички:   використовувати формули відстані між точками, формулу для поділу відрізка в заданому співвідношенні

 Методична спрямованість: Активізація пізнавальної діяльності засобами НІТ та активних методів навчання

Застосовані методи навчання:    пояснювально-ілюстративний, бесіда, частково-пошуковий, демонстрація

 


Викладач:   Тичук Р.Б.БарБараболя М.М.

Хід заняття

1.Організаційний момент. Перевірка присутності                               

(  хв.)

2. Мотивація навчальної діяльності.           (на протязі заняття)

Розповісти про використання відстані між точками в тезхнічній механіці

3. Повідомлення теми, плану та мети заняття .                 (      хв.)

Постановка завдання: описати структуру заняття

4. Актуалізація опорних знань.                                              (   хв.)

Письмове опитування за індивідуальними завданнями.

5. Вивчення і засвоєння нового матеріалу.                          (   хв.)

План

1. Відстань між двома точками

2. Поділ відрізка в заданому відношенні

6. Узагальнення і систематизація навчального матеріалу. (   хв.)

Розв’язування задач

7. Підсумкова частина заняття.                                              (   хв.)

Підведення підсумків заняття викладачем. (основні поняття, що вивчались на занятті, виставлення оцінок за роботу на занятті)

8. Повідомлення домашнього завдання.                              (   хв.)

Л4. ст.41-49

Література:

1. Бубняк Т.І. Вища математика: Навч.посібник.- Львів: «Новий світ - 2000»

2. Дубовик В.П., Юрик І.І. Вища математика: Навч.посібник.- К.: Видавництво А.С.К., 2003

3. Литвин І.І., Конончук Г.О. Вища математика. Навчальний посібник – Львів., 2002

4. Миронюк М.В., Захарченко Н.В. Вища математика. Практикум. Навч. Посібник – Вінниця: ФОП Рогальська І.О., 2011

 

 

План заняття №

Навчальна дисципліна вища математика

Група:                            Дата проведення:

Вид заняття: лекція     Аудиторія № _________________

Тема заняття: Рівняння лінії на площині. Рівняння кола та прямої

Мета заняття:

1. Навчальна:   розширити поняття прямої, сформувати поняття рівняння лінії на площині, розширити знання про коло та його рівняння.

2.Виховна: виховувати самостійність, вміння вести опорний конспект та акуратність записів в зошитах

3.Розвиваюча: розвивати наполегливість, вміння складати опорний конспект теми в зошитах

Міжпредметна інтеграція:   технічна механіка, електротехніка, основи програмування

Методичне та матеріальне забезпечення заняття: таблиці до теми, роздатковий матеріал.

Студенти повинні знати:   поняття лінії на площині, рівняння прямої, рівняння кола

Студенти повинні вміти:   складати рівняння прямої, кола на площині

Студенти повинні мати навички:   використовувати знання рівнянь прямих, кола для розв’язування задач

 Методична спрямованість: Активізація пізнавальної діяльності засобами НІТ та активних методів навчання

Застосовані методи навчання:    пояснювально-ілюстративний, бесіда, частково-пошуковий, демонстрація

 


Викладач:   Тичук Р.Б.БарБараболя М.М.

 

 

Хід заняття

1.Організаційний момент.     Перевірка присутності                              

(    хв.)

2. Мотивація навчальної діяльності.                (на протязі заняття)

знання рівняння прямих, кола необхідні для знаходження точок їх перетину в програмуванні

3. Повідомлення теми, плану та мети заняття.                             (   хв.)

Постановка завдання: описати структуру заняття

4. Актуалізація опорних знань.                                                   (   хв.)

Письмове опитування за індивідуальними завданнями.

5. Вивчення і засвоєння нового матеріалу.                             (   хв.)

План

1. Рівняння лінії на площині

2. Рівняння прямої на площині

3. Рівняння кола

6. Узагальнення і систематизація навчального матеріалу. (   хв.)

Розв’язування задач

7. Підсумкова частина заняття.                                                (   хв.)

Підведення підсумків заняття викладачем. (основні поняття, що вивчались на занятті, виставлення оцінок за роботу на занятті)

8. Повідомлення домашнього завдання.                                                  (   хв.)

Л1. ст.76-79

Література:

1. Бубняк Т.І. Вища математика: Навч.посібник.- Львів: «Новий світ - 2000»

2. Дубовик В.П., Юрик І.І. Вища математика: Навч.посібник.- К.: Видавництво А.С.К., 2003

3. Литвин І.І., Конончук Г.О. Вища математика. Навчальний посібник – Львів., 2002

4. Миронюк М.В., Захарченко Н.В. Вища математика. Практикум. Навч. Посібник – Вінниця: ФОП Рогальська І.О., 2011

 

 

План заняття №

Навчальна дисципліна вища математика

Група:        3АМ              Дата проведення:

Вид заняття: лекція     Аудиторія № _________________



Поделиться:


Последнее изменение этой страницы: 2021-08-16; просмотров: 94; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы!

infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 3.141.47.221 (0.011 с.)