V           первине закріплення і корекція 


Мы поможем в написании ваших работ!



ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?

V           первине закріплення і корекція



1. Знайти загальний вигляд первісних для функції

Розв’язання:

Оскільки для х одна із первісних є , а для однією із первісних є , то однією із первісних функції  є функція , отже,

2. Знайти

Розв’язання:

За правилом знаходження невизначеного інтеграла, інтеграл суми дорівнює сумі інтегралів від доданків.

3. Знайти первісні для функції

Розв’язання:

Оскільки для   одна із первісних є , то однією із первісних для функції є ; оскільки для однією із первісних є , то однією із первісних для функції  є функція ; первісною функції  є . Отже,  є первісною для функції

4. Знайти

Розв’язання:

5. Знайдіть

Розв’язання:

6. Для функції знайдіть первісну , що набуває заданого значення у вказаній точці: ,

Розв’язання:

Оскільки для  одна із первісних є , то . За умовою задачі у точці  первісна набуває значення 2. Знайдемо серед усіх первісних для поданої функції єдину, що задовольняє умові.

При  первісна набуває вигляд:

VІ         ПІДСУМКИ УРОКУ

Саме час повернутися до початку уроку, до мети, яку ми перед собою поставили. Кожен «капелюшок» повинен відповісти на питання.

«Білий капелюшок» може орієнтуватись на такі запитання.

ü ∙ Яка тема даного уроку?

ü ∙ Які знання, вміння було відтворено на початку уроку?

ü ∙ Які нові знання отримали на уроці? (Над формуванням якої навички працювали? Які вміння розвивали?)

ü ∙ Які методи роботи на уроці використовували?

«Червоний капелюшок» може орієнтуватись на такі запитання:

ü ∙  В якому настрої ви перебували на даному уроці? Чому?

ü ∙ В якому настрої, на вашу думку, перебувала решта учнів?

ü ∙ Яким був настрій у вашого вчителя?

ü ∙ На розвиток яких здібностей, рис характеру вплинув цей урок

«Чорний капелюшок» може орієнтуватись на такі запитання:

ü ∙ Що на уроці заважало вам працювати продуктивно, успішно?

ü ∙ Що заважало решті учнів, вчителю?

ü ∙  Що було зайвим на уроці?

ü ∙ Які негативні елементи уроку ви помітили?

 

VІІ           ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ

1. Конспект

2. Знайти загальний вигляд для первісних(1-2)

1)

2)

3)

4)

 


Розв`язання домашнього завдання

2. Розв’язання:

1)

2)

3)

4)  

3. Розв’язання:

1)

С=-1

2)

 

 

Знаходження первісних, що задовольняють задані початкові умови.

Мета: сформувати вміння знаходити первісні, що задовольняють задані початкові умови; розвивати спостережливість, уміння проводити логічні міркування; розвивати в учнів усну і письмову культуру мовлення, вчити користуватися словесною, символічною і графічною мовами математики; виховувати охайність при виконанні креслень і записів.

Тип уроку: засвоєння знань, формування вмінь

ХІД УРОКУ

І     ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ



Поделиться:


Последнее изменение этой страницы: 2021-12-15; просмотров: 74; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы!

infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 3.149.243.32 (0.011 с.)