Тема: «дворик з лавками і будиночком для собачки» 


Мы поможем в написании ваших работ!



ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?

Тема: «дворик з лавками і будиночком для собачки»



Програмовий зміст: вчити дітей обмежувати простір на площині прямокутної форми, використовуючи для позначення кутів кубики.

Читання вірша П.Воронько «Друзяки».

Друзяки

Кіт з рябком були друзяки.

Котик нишком у собаки

Брав щоразу м'ясо, сало,

Бо котові завжди мало.

А рябко зітхав у тузі:

«Хай бере, на те ми друзі».

Діти, ви скажіть мені:

Кіт був друг Рябкові…(Ні!)

Обладнання: набір цеглинок, 1 призма, 1 іграшковий собачка.

Зв'язок заняття з іншими сторонами виховної роботи: розглядання будинків на ілюстраціях. Уточнити деталі.

 

Хід заняття

Вихователь: «Діти, подивіться, який красивий будинок у мене побудований. В ньому живе собачка. Він веселий. Лагідний. А хто це вийшов із-за дерева? Собачка.

Йому також подобається будиночок.

 Одну цеглинку ставимо так, а другу трохи далі. Це стіни. Тепер треба поставити дах. (Кладе зверху на цеглину призму).

 Але собачка хоче дивиться у віконечко, приставимо ще одну цеглинку на довгу вузьку сторону – це віконечко, а спереду будуть двері – цеглинку поставимо на вузьку коротку сторону. От і в тебе, (дати імя собачці) тепер є свій будиночок.

Педагог веде собачку до будинку, примовляючи:

 

Чий будиночок з цеглинок?

Кому будують новий дім?

Будують дітки дім з цеглинок,

Щоб добре собачці жилося в ньому.

 

Зараз, діти, ви будете будувати такі ж будиночки для собачок. Коли будівлі будуть готові, ви можете з ними погратися.

 

 

П’ятниця

Сенсорне виховання.

Тема: «Впізнай іграшки на дотик».

Програмовий зміст: продовжувати вчити дітей впізнавати предмет на дотик (за формою) і називати його.

Читання віршів А.Барто.

Обладнання: набір іграшок, «чарівний мішечок».

Хід заняття

Вихователь пропонує дітям по черзі на дотик у мішечку впізнати іграшку.

(Читання віршів про іграшки):

А.Барто

Лошатко                                                              

Я люблю своє лошатко,

Причешу його спочатку,

Гребінцем пригладжу хвостик -

Ми ж із ним поїдем в гості!

Бичок

Іде бичок хитається,

Зітхає на ходу:

-Ой, кладочка кінчається,

Я зараз упаду!

Цапок

В мене є маленький цапок,

Я сама його пасу,

Я цапка свого в садок

Рано-вранці принесу.

Заблукає у саду –

Вмить в траві його знайду.

Зайчатко

Про зайча дівча не дбало -

Од дощу не заховало.

Ждати помочі нізвідки,

Геть промокло-аж до нитки!

Ведмедик

Впав ведмедик на підлогу,

Покалічив собі ногу…

Я в біді його не лишу –

Він для мене наймиліший!

Слон

Нумо спати! Вже бичок

Примостився на бочок.

Сплять у ліжку ведмежата,

Тільки слон не може спати.

Головою чемно він

Шле матусі свій уклін.

М’ячик

Наша Таня гірко плаче:

Закотився в річку м’ячик.

-Таню, люба, цить, не плач,

Не потоне в річці м’яч.

Літак

От збудуєм літака ми –

Політаєм над лісами.

Політаєм над лісами.

І повернемось до мами.

 

2. Аплікація:

Тема: «Повітряні кульки»

Програмовий зміст: навчати дітей створювати композицію з кульок, які чергуються за кольором або за формою. Розвивати відчуття кольору, форми

Обладнання: клей, пензлики для клею, аркуші паперу різного кольору (готових кульок).

Попередня робота: розглядання кульок різного розміру і в різного кольору.

 

Хід заняття

Вихователь: читає дітям віршик В.Шипунової

«Кольорові кульки»

Кольорові кульки жовті і бузкові.

Зелені і червоні, наче ті півонії.

Є смугасті, є квітчасті,

Є трикутні, є й крапчасті…

Вихователь: пропонує розглянути повітряні кульки.

-   Які за кольором? (Різні, червоні…)

-  Які за формою? (Різні, трикутні, круглі …)

-  Які за візерунком? (Різні…)

А тепер розгляньте кульки, що лежать на ваших столах (у кожної дитини по два види).

Який візерунок можна скласти з цих кульок? (різні, зелені, жовті…)

Молодці! Вірно. (Діти виконують завдання.)

Виставка дитячих робіт.



Поделиться:


Последнее изменение этой страницы: 2021-12-15; просмотров: 53; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы!

infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 18.191.228.88 (0.008 с.)