Дидактична гра « Це корисно для здоров’я» 


Мы поможем в написании ваших работ!



ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?

Дидактична гра « Це корисно для здоров’я»



Понеділок

1.Ознайомлення з навколишнім:

«Про здоров’я треба знати, про здоров’я треба дбати»

Програмовий зміст:

Ознайомити малят з назвами частин тіла: руки, ноги, голова, очі, ніс, вуха, рот, волосся. Пояснити призначення частин тіла. Закріпити навички догляду за тілом. Прочитати вірш Г.Бойка «Здоровим будь». Розвивати спостережливість, виховувати культурно - гігієнічні навички.

Обладнання:

Сюжетні малюнки «про здоров’я треба дбати»; ілюстрації до використаних художніх творів(віршів А.Камінчука «Півникове горе» та Г.Бойка «Здоровим будь!»

Базові слова:

«здоров’я», «корисно», «шкідливо», «зарядка», «вмивання».

Хід заняття

Педагог пропонує дітям уважно послухати віршик (на дошці ілюстрація до твору):

А.Камінчук

Півникове горе

У півника горечко,

Заболіло горлечко.

Він холодну воду пив,

По морозі походив.

А курочка кудкудаче,

Біля півника аж плаче:

- Не пий, півнику, води

На морозі не ходи!

 

Вихователь: Малята, про кого розповідається у віршику: (про півника) Що трапилося з півником? Півник здоровий? (Ні, він захворів, у нього заболіло горло). Правильно, дітки. Чому ж із ним трапилося таке лихо? (Півник пив холодну воду і застудився). Чи знаєте ви, діти, як треба дбати про своє здоров’я, щоб не захворіти? можна пити холодну воду, особливо в морозну пору року? (ні). Чай, воду, сік компот, - треба пити яким?(не холодним). Чи можна взимку легко одягатися? Як слід одягатися?(тепло). Молодці, малята.

Давайте ж з вами поговоримо про те, як важливо бути міцним та здоровим, щоб почуватися добре, бути сильним, бадьорим, веселим. Чи доводилося вам хворіти?(так) Пам’ятаєте як ви почувалися тоді? (погано). Який у вас був настрій: веселий чи сумний? (сумний). А коли малята в нас здорові, - які вони? (радісні, веселі).

А щоб нам з вами бути такими-здоровими і бадьорими, про наше здоров’я слід постійно дбати, як же робити це? Правила нескладні і добре вам, певно, відомі. А щоб їх нагадати, треба ось такі малюночки мати.

 

Дидактична гра «Це корисно для здоров’я»

Вихователь показує дітям ряд сюжетних малюнків за темою заняття. Діти, дивлячись на малюнки, за допомогою дорослого будують та повторюють речення.

Щоб бути здоровим, треба робити зарядку.

Щоб бути здоровим, треба дотримуватися чистоти: вмиватися, купатися, мити руки.

Щоб бути здоровим, треба добре їсти-овочі та фрукти.

Щоб бути здоровим, треба гуляти на свіжому повітрі.

Щоб бути здоровим, треба робити фізкультурні вправи.

 

В и х о в а т е л ь. Давайте і ми, малята, виконаємо невеликі рухливі вправи, бо ви вже засиділися на своїх місцях.

Фізкультхвилинка

Діти стають у коло та виконують рухи за змістом тексту, який вихователь читає.

Ми тупочемо ногами,

Ми плескаємо руками.

Ручки вгору підняли,

Ручки опустили.

В сторони голівкою

Трішки покрутили.

Ручки за спину сховали,

Як зайчатка, пострибали.

 

Педагог збирає маляток навколо себе.

Вихователь пропонує дітям уважно послухати віршик Г.Бойка «Здоровим Будь!». Читання твору супроводжується показом ілюстрацій до нього.

Г.Бойко

Будь здоровим!

Вийшла курочка на грядку,

кличе діток на зарядку:

- Куд - Куди? На доріжку!

Починаємо пробіжку!

 

З фізкультурою ми дружним,

Різні вправи любим дуже.

- Раз, два, три, чотири! –

Чути з нашої квартири…

 

Дидактична гра «Добре чи погано?»

 

     Педагог просить малят дати оцінку «добре» чи «погано» почутим ствердженням. Робити зарядку (добре); умиватися (добре), користуватися при вмиванні милом (добре), чистити зубки зубною щіточкою (добре), ходити непричесаними (погано), користуватися гребінцем (добре), неохайно їсти (погано), після їжі витиратися серветкою (добре), чистити своє взуття (добре), витирати біля порога ноги (добре), смоктати пальці (погано), привітатися зі знайомими (добре), допомагати дорослим (добре).

  Під час гри можливі як індивідуальні, так і колективні відповіді.

 

2. Фізкультура (за планом інструктора з фізичного виховання).

На морозі не ходи!

 

 

ВІВТОРОК

 

Малювання:

Тема: «Сам малюю квіточку»

Програмовий зміст: ознайомити дітей з новим видом малювання – розмальовування контурних картинок у книжках для розфарбовування. Продовжувати навчати малюванню пензликом – вести за ворсом, не виходити за контур, вчасно набирати фарбу. Закріпити техніку й правила (секрети) користування пензлем: правильно тримати пальцями, змочувати ворс, промивати, просушувати, не залишати в банці з водою. Створити інтерес до „оживлення ” персонажа та розмальовування картинки. Розвивати сприйняття. Виховувати інтерес до малювання фарбами, акуратність, самостійність.

 

Попередня робота. Опанування техніки малювання фарбами. Ознайомлення з пензлем як художнім інструментом. Ознайомлення з пензлем як силуетними зображеннями на заняттях з аплікації. Заповнення форми в межах заданого контуру.

 

Пролісок

Я - пролісок синенький,

І перший навесні

Сказати вам раденький:

«Кінець! Кінець зимі!»

З-під снігу мій листочок

До сонця простягну

Ніжний мій дзвіночок

Вітатиме весну.

 

Після заняття. Малювання в книжках для розфарбовування на вибір дітей. Виставка для батьків.

 

2. Музичне (за планом музичного керівника).

 

СЕРЕДА

Ознайомлення з природою.

Тема: «До сонечка в гості»

ПРОГРАМОВИЙ ЗМІСТ: формувати уявлення малят про трудову діяльність людей навесні; звернути увагу дітей на впорядкування подвір’я дитячого садка, сприяти розвитку в дітей цікавості та допитливості, пізнавального інтересу до довкілля; виховувати шанобливе ставлення до людської праці, викликати бажання надавати посильну допомогу дорослим. Читання вірша Г.Бойка «Сонечка умита».

ОБЛАДНАННЯ: вирізане з картону казкове сонечко (з усміхненим обличчям), ілюстрації до вірша Г. Бойко «Сонечка умита», малюнки-відгадки до загадок, аудіоапаратура.

 

БАЗОВI СЛОВА: «сонечко», «м’яч», «привітне», «лагідне», «променисте».

ХIД ЗАНЯТТЯ:

ВИХОВАТЕЛЬ. Малята, сьогодні ми побуваємо у гостях. Вгадайте, у кого? А щоб діткам це вгадати, слід загадку відгадати:

Вдень по небу все гуляє,

Коли нічка – спочиває.

Світить-гріє радо нам

Всім: дорослим, малюкам.

Промінці нам шле ласкаві,

Дуже теплі і яскраві.

Загляда в віконечко

Нам привітне… (сонечко).

 

Вихователь: правильно, малята, це сонечко; вивішує на дошку вирізане з картону велике усміхнене сонечко.

Дітки, подивіться, що це? (Сонечко). Як сонечко дивиться на нас? (Ласкаво, привітно, усміхнено). Сьогодні веселе сонечко запрошує всіх вас до себе в гості. Ви знаєте усі, що сонечко…Яке? (Малята з допомогою дорослого добирають відповідні слова-ознаки: тепле, велике, привітне, лагідне, променисте). А ось сонечко про вас дуже мало знає. Мабуть, лише те, що всі ви – маленькі діточки. Тож зараз кожен із вас підійде до сонечка та розкаже йому про себе, щоб і сонечко про вас дізналося багато нового та цікавого, згода? (Так). Ви не забули, які слова привітання спочатку слід сказати, прийшовши в гості? Як ви привітаєтеся з сонечком? (Добрий день, сонечку!», «Здрастуй, сонечку!»).

 

Фізкультура

(за планом інструктора з фізичним виховання)

 

ЧЕТВЕР

1. Музичне заняття (за планом музичного керівника).

2. Конструювання:

Хід заняття

Вихователь: «Діти, подивіться,який красивий будинок у мене побудований. В ньому живе каченятко. Воно весело крякає: «кря – кря - кря».

А хто це вийшов із-за дерева? Лялька - Оля.

Їй теж подобається будиночок.

 Одну цеглинку ставимо так, а другу трохи далі. Це стіни. Тепер треба поставити дах. (Кладе зверху на цеглину призму).

 Але лялька хоче дивиться у віконечко, приставимо ще одну цеглинку на довгу вузьку сторону – це віконечко, а спереду будуть двері – цеглинку поставимо на вузьку коротку сторону. От і в тебе, Олю, тепер є будиночок.

Педагог веде ляльку до будинку, примовляючи:

 

Чий будиночок з цеглинок?

Кому будують новий дім?

Будують дітки дім з цеглинок,

Щоб добре лялькам жилося в ньому.

 

Зараз, діти, ви будете будувати такі ж будиночки для сестричок ляльки. Коли будівлі будуть готові, ви можете з ними погратися.

 

П’ятниця

Сенсорне виховання.

Хід заняття

    Вихователь показує дітям 4 палички переішаних довільно кольорів, пояснюючи при цьому, що вони різного кольору. Продемонструвавши паличку (червоного) кольору відкладає її в іншу сторону.

   Потім показує предмет іншого кольору (жовтого), відкладає його в іншу сторону. Слово-назва кольору вихователь не вимовляє, а використовує слова колір, такий, різні. Взявши в руки ще червону паличку, вихователь показує її дітям, питає, куди треба її покласти.

   Потім прикладає червону паличку щільно до жовтої і говорить, що вони різні. Прикладає червону паличку до червоної і пояснює, що вона така сама. Так вихователь розкладає перші дві пари паличок сам.

   Сортуючи третю пару предметів вихователь пропонує комусь із дітей підійти до його столу, взяти будь-яку паличку такого ж кольору, і покласти їх разом. Потім пропонує дитині виконати аналогічне завдання з паличкою іншого кольору.

   Потім діти почергово розкладають по одній парі паличок на столі вихователя.

   Для того, щоб усі діти були забезпечені достатньою кількістю матеріалу, можна взяти інше кольорове сполучення предметів.

  Після пояснення і показу малятам роздають індивідуальний матеріал для групування (палички різного кольору і в різних сполуках).

2. Аплікація:

Тема: «Сукня для ляльки»

Програмовий зміст: вчити розрізняти кружечки за розміром (великий-маленький), розміщувати їх на готовій сукні з паперу; закріплювати знання про величину, колір, форму. Виховувати охайність. Читання вірша К. Перелісної «До садочка».

Обладнання: клей, пензлики для клею, аркуші паперу різного кольору (готових суконь).

Попередня робота: розглядання неваляйок різного розміру і в різнокольорових сукнях.

 

Хід заняття

Вихователь: показує ляльку і пропонує виготовити ляльці сукню.

Читає віршик К. Перелісної «До садочка»:

До дитячого садочка

Йдуть веселі діточки,

Будуть вчитися ліпити, малюватимуть хатки.

 

Зроблять квіти до віночка,

Вивчать віршики, пісні.

А казки такі почують, що розкажуть і мені…

 

Прочитавши віршик, показує дітям картинки - аплікації.

Педагог привертає увагу дітей до підготовлених матеріалів і нагадує творче завдання – прикрасити сукню для ляльки. Діти розкладають готові деталі на готових формах, показують педагогові і приклеюють.

Після заняття оформити виставку дитячих робіт.

Читання вірша М. Познанської:

Є Ляля у мене,

Похожа на мене,

Ну, просто як менша

Сестричка моя:

В обох нас косички, в обох круглі лички,

І навіть всміхається Ляля, як я.

Однакові очі в неї, і в мене;

Однакові плаття: зелене й зелене.

І в неї косинка, і в мене косинка, і навіть зовуть нас:

Маринка й Маринка.

              

Понеділок

1.Ознайомлення з навколишнім:

«Я в дитячому садку»

Програмовий зміст: формувати елементарні правила, що регулюють взаємини людей. Вчити орієнтуватися в найпростіших моральних нормах поведінки, формувати вміння культурного звернення до оточуючих людей. Виховувати чуйність, самостійність, уміння ділитися іграшками.

Обладнання: сюжетні малюнки за темою заняття, ілюстрації до використаних художніх творів, іграшки, аудіоапаратура.

Базові слова: «добрий», «привітний», «увічливий», «дружний».

 

Хід заняття

Вихователь: Малята, чи добре вам разом гратися в дитячому садочку? (Так). У вас є тут приятелі, друзі, подружки? Назвіть їх, будь ласка. (Відповіді дітей). Молодці, малята. Давайте ж візьмемося за ручки і поведемо хоровод веселих друзів.

Діти беруться за руки, утворивши коло, водять хоровод і услід за дорослими приказують слова знайомого віршика.

Г. Гриненко

Чарівні слова

Є ключики малі.

Їх легко кожен підбере,

Якщо йому не лінь.

Ти, друже, мусиш знати їх,

Запам י тать не важко:

Маленькі ключики твої –

«Спасибі!» і «Будь ласка!»

Вихователь. А ви, малята, вмієте чемно звернутися одне до одного з проханням? Зараз ми це перевіримо у веселій грі.

 

У дитячому садочку

 

Наш Івасик в дитсадочку

Як барвінок у… (віночку),

А навколо нього друзі.

Як весною квіти в …(лузі).

Завели швидкий танок,

Звеселили …(дитсадок).

 

 

Фізкультхвилинка

Діти виконують хороводний танець в супроводі будь – якої веселої української народної музики.

Педагог збирає малят навколо себе і продовжує заняття.

В и х о в а т е л ь. Малята, бути гарним другом, ділитися іграшками – це добре? (Так). Давайте ж поговоримо про те, що добре, а що – погано. Адже всі ви – хороші малята, отже, маєте це знати!


 

Хід заняття

Вихователь: показує дітям велику грудку тіста.

- Діти, подивіться, що це? (Тісто.)

- А що з ним можна робити? (Розкачувати, малювати на ньому.) Вірно.

Сьогодні нам треба зліпити смачне печиво для друзів.

-З чого почнемо? (Розкачаємо тісто.) Так.

Вихователь: розкачує тісто і розповідає українську народну забавлянки «Калачі»

Я печу, печу, печу

Дітям всім по калачу

Зверху маком потрушу

В піч гарячу посаджу.

Випікайтесь калачі

У натопленій печі.

Буду Ваню, буду Нату

Калачами годувати.

Вихователь: Діти, розгляньте, що це? (Формочки).

Вірно. Подивіться у формочки, наче в віконце. Покладіть на кольоровій серветці і подивіться на силует усередині формочки печива. Давайте складемо на тарілку і пригостимо наших друзів. (Можна обіграти).

2.Фізкультура (за планом інструктора з фізичного виховання).

 

ВІВТОРОК

1.Музичне (за планом музичного керівника)

 

Малювання:

Тема: «Сам саджаю я город»

Програмовий зміст: вчити малювати пальцями (садити горох). Закріплювати вміння робити пропуски між насінням, знання про колір насіння (горох –зелений, кукурудза-жовта, квасоля-біла). Розвивати зосередженість. Виховувати охайність.

Фізкультхвилинка

 

Малята виконують рухи у відповідності з віршованим текстом, який читає дорослий.

Наші дітки-малюки

(діти стоять прямо, взявшись руки в боки.)

Щоб скопати гарну грядку,

(Імітують копання землі.)

Узяли вони лопатки.

Щоб рівненька грядка стала –

(Показують, як рівняють землю на грядці.)

Грабельками розрівняли.

А тепер усі малятка

Засівають дружно грядку

(просідають і «сіють», рухаючи пучкою руки.)

Сіють моркву, огірки,

Кавуни і буряки,

І петрушку, і квасолю -

Щоб всього було доволі.

(Малята підводяться і стають прямо.)

Вихователь: давайте ми з вами намалюємо як ми вміємо сіяти горох на грядочках (словесна інструкція з показом техніки малювання).

Запитання до дітей:

- Малята, де ви працювали?

- Що ви там робили?

- Які овочі ви посіяли?

А щоб наш горох швидко виріс, йому потрібно тепло та волога. Хто дасть рослинам тепло? (Сонечко.) Хто поллє з хмаринки грядку? (Дощик.) давайте ж покличемо теплий, весняний дощик.

Діти з педагогом беруться за руки, утворюють хоровод і співають слова народної пісеньки - заклички:

Іди, іди дощику

Іди, іди дощику,

Зварю тобі борщику

У зеленім горщику.

Цебром, цебром, дійницею

Над нашою пашницею.

 

Заняття закінчується.

 

СЕРЕДА

Ознайомлення з природою.

Тема: «Ручки, ручки мої чисті»

ПРОГРАМОВИЙ ЗМІСТ: Продовжувати вчити дітей засукувати рукава, мити руки та обличчя, не розбризкуючи води, правильно користуватися милом, витиратися рушником.

Виховувати самостійність, охайність.

Прочитати потішку «Хлюп, хлюп водичко…».

 

ОБЛАДНАННЯ: лялька,миска,чашка з водою, рушник, мило.

 

БАЗОВI СЛОВА: «водичка», «мило», «рушник».

ХIД ЗАНЯТТЯ:

ВИХОВАТЕЛЬ: (показуючи ляльку.) Лялька Оленка гралася з піском і забруднила руки. Чи можна залишатися з такими руками? Чому ні? Що потрібно зробити? Давайте навчимо Оленку мити руки. Що нам необхідно для миття рук? 9діти називають, а вихователь виставляє на стіл названі речі.)

 

Вихователь: У ляльки довгі рукава на сукні. Що потрібно зробити? Навіщо закочувати рукава? Чому у ляльки не милиться мило? Що необхідно зробити спочатку? Як правильно намилити руки? (Діти рухами показують.)

Руки ляльки вимиті. Чистенькі, що тепер слід зробити? Чим витирають руки? Діти, лялька Оленка дякує вам за те, що ви навчили її мити руки!

 

Пальчикова гра «Оцей пальчик…»

Педагог читає віршований текст, діти в це час загинають почергово пальчики, починаючи з мізинного:

Оцей пальчик в ліс пішов,

Оцей пальчик гриб знайшов,

Оцей його пальчик мив,

А цей пальчик засмажив,

А цей пальчик усе з’їв,

І від цього потовстів.

 

Фізкультура

(за планом інструктора з фізичним виховання)

 

 

ЧЕТВЕР

1.Музичне заняття (за планом музичного керівника).

2.Конструювання:

Друзяки

Кіт з рябком були друзяки.

Котик нишком у собаки

Брав щоразу м'ясо, сало,

Бо котові завжди мало.

А рябко зітхав у тузі:

«Хай бере, на те ми друзі».

Діти, ви скажіть мені:

Кіт був друг Рябкові…(Ні!)

Обладнання: набір цеглинок, 1 призма, 1 іграшковий собачка.

Зв'язок заняття з іншими сторонами виховної роботи: розглядання будинків на ілюстраціях. Уточнити деталі.

 

Хід заняття

Вихователь: «Діти, подивіться,який красивий будинок у мене побудований. В ньому живе собачка. Він веселий. Лагідний. А хто це вийшов із-за дерева? Собачка.

Йому також подобається будиночок.

 Одну цеглинку ставимо так, а другу трохи далі. Це стіни. Тепер треба поставити дах. (Кладе зверху на цеглину призму).

 Але собачка хоче дивиться у віконечко, приставимо ще одну цеглинку на довгу вузьку сторону – це віконечко, а спереду будуть двері – цеглинку поставимо на вузьку коротку сторону. От і в тебе, (дати імя собачці) тепер є свій будиночок.

Педагог веде собачку до будинку, примовляючи:

 

Чий будиночок з цеглинок?

Кому будують новий дім?

Будують дітки дім з цеглинок,

Щоб добре собачці жилося в ньому.

 

Зараз, діти, ви будете будувати такі ж будиночки для собачок. Коли будівлі будуть готові, ви можете з ними погратися.

 

 

П’ятниця

Сенсорне виховання.

Хід заняття

Вихователь пропонує дітям по черзі на дотик у мішечку впізнати іграшку.

(Читання віршів про іграшки):

А.Барто

Лошатко                                                              

Я люблю своє лошатко,

Причешу його спочатку,

Гребінцем пригладжу хвостик -

Ми ж із ним поїдем в гості!

Бичок

Іде бичок хитається,

Зітхає на ходу:

-Ой, кладочка кінчається,

Я зараз упаду!

Цапок

В мене є маленький цапок,

Я сама його пасу,

Я цапка свого в садок

Рано-вранці принесу.

Заблукає у саду –

Вмить в траві його знайду.

Зайчатко

Про зайча дівча не дбало -

Од дощу не заховало.

Ждати помочі нізвідки,

Геть промокло-аж до нитки!

Ведмедик

Впав ведмедик на підлогу,

Покалічив собі ногу…

Я в біді його не лишу –

Він для мене наймиліший!

Слон

Нумо спати! Вже бичок

Примостився на бочок.

Сплять у ліжку ведмежата,

Тільки слон не може спати.

Головою чемно він

Шле матусі свій уклін.

М’ячик

Наша Таня гірко плаче:

Закотився в річку м’ячик.

-Таню, люба, цить, не плач,

Не потоне в річці м’яч.

Літак

От збудуєм літака ми –

Політаєм над лісами.

Політаєм над лісами.

І повернемось до мами.

 

2. Аплікація:

Тема: «Повітряні кульки»

Програмовий зміст: навчати дітей створювати композицію з кульок, які чергуються за кольором або за формою. Розвивати відчуття кольору, форми

Обладнання: клей, пензлики для клею, аркуші паперу різного кольору (готових кульок).

Попередня робота: розглядання кульок різного розміру і в різного кольору.

 

Хід заняття

Вихователь: читає дітям віршик В.Шипунової

«Кольорові кульки»

Є смугасті, є квітчасті,

Є трикутні, є й крапчасті…

Понеділок

1.Ознайомлення з навколишнім:

«Про здоров’я треба знати, про здоров’я треба дбати»

Програмовий зміст:

Ознайомити малят з назвами частин тіла: руки, ноги, голова, очі, ніс, вуха, рот, волосся. Пояснити призначення частин тіла. Закріпити навички догляду за тілом. Прочитати вірш Г.Бойка «Здоровим будь». Розвивати спостережливість, виховувати культурно - гігієнічні навички.

Обладнання:

Сюжетні малюнки «про здоров’я треба дбати»; ілюстрації до використаних художніх творів(віршів А.Камінчука «Півникове горе» та Г.Бойка «Здоровим будь!»

Базові слова:

«здоров’я», «корисно», «шкідливо», «зарядка», «вмивання».

Хід заняття

Педагог пропонує дітям уважно послухати віршик (на дошці ілюстрація до твору):

А.Камінчук

Півникове горе

У півника горечко,

Заболіло горлечко.

Він холодну воду пив,

По морозі походив.

А курочка кудкудаче,

Біля півника аж плаче:

- Не пий, півнику, води

На морозі не ходи!

 

Вихователь: Малята, про кого розповідається у віршику: (про півника) Що трапилося з півником? Півник здоровий? (Ні, він захворів, у нього заболіло горло). Правильно, дітки. Чому ж із ним трапилося таке лихо? (Півник пив холодну воду і застудився). Чи знаєте ви, діти, як треба дбати про своє здоров’я, щоб не захворіти? можна пити холодну воду, особливо в морозну пору року? (ні). Чай, воду, сік компот, - треба пити яким?(не холодним). Чи можна взимку легко одягатися? Як слід одягатися?(тепло). Молодці, малята.

Давайте ж з вами поговоримо про те, як важливо бути міцним та здоровим, щоб почуватися добре, бути сильним, бадьорим, веселим. Чи доводилося вам хворіти?(так) Пам’ятаєте як ви почувалися тоді? (погано). Який у вас був настрій: веселий чи сумний? (сумний). А коли малята в нас здорові, - які вони? (радісні, веселі).

А щоб нам з вами бути такими-здоровими і бадьорими, про наше здоров’я слід постійно дбати, як же робити це? Правила нескладні і добре вам, певно, відомі. А щоб їх нагадати, треба ось такі малюночки мати.

 

Дидактична гра «Це корисно для здоров’я»

Вихователь показує дітям ряд сюжетних малюнків за темою заняття. Діти, дивлячись на малюнки, за допомогою дорослого будують та повторюють речення.

Щоб бути здоровим, треба робити зарядку.

Щоб бути здоровим, треба дотримуватися чистоти: вмиватися, купатися, мити руки.

Щоб бути здоровим, треба добре їсти-овочі та фрукти.

Щоб бути здоровим, треба гуляти на свіжому повітрі.

Щоб бути здоровим, треба робити фізкультурні вправи.

 

В и х о в а т е л ь. Давайте і ми, малята, виконаємо невеликі рухливі вправи, бо ви вже засиділися на своїх місцях.

Фізкультхвилинка

Діти стають у коло та виконують рухи за змістом тексту, який вихователь читає.

Ми тупочемо ногами,

Ми плескаємо руками.

Ручки вгору підняли,

Ручки опустили.

В сторони голівкою

Трішки покрутили.

Ручки за спину сховали,

Як зайчатка, пострибали.

 

Педагог збирає маляток навколо себе.

Вихователь пропонує дітям уважно послухати віршик Г.Бойка «Здоровим Будь!». Читання твору супроводжується показом ілюстрацій до нього.

Г.Бойко

Будь здоровим!

Вийшла курочка на грядку,

кличе діток на зарядку:

- Куд - Куди? На доріжку!

Починаємо пробіжку!

 

З фізкультурою ми дружним,

Різні вправи любим дуже.

- Раз, два, три, чотири! –

Чути з нашої квартири…

 



Поделиться:


Последнее изменение этой страницы: 2021-12-15; просмотров: 112; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы!

infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 3.138.204.208 (0.217 с.)