Спостереження уроку читання у 2-А класі проведеного Бойко О. 


Мы поможем в написании ваших работ!



ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?

Спостереження уроку читання у 2-А класі проведеного Бойко О.



Тема. Українська народна казка «Рукавичка».

Мета:

· познайомити з темою нового розділу «Українські народні казки»,

· удосконалювати вміння учнів читати словами невеликі зв’язні тексти;

· розвивати увагу до мовлення, відчуття мелодійності, милозвучності й інших якостей української мови;

· виховувати інтерес до читання українських народних казок.

 

Хід заняття, зміст роботи Особисте враження, зауваження
I. Організаційний момент. 1. Привітання. - Доброго дня, діти. Приберіть все зайве з ваших парт, залиште лише необхідне для нашого уроку. ІІ. Актуалізація опорних знань, умінь і навичок учнів. 1. Бесіда-розповідь. — Чи любите ви слухати або читати українські казки? — Які казки ви знаєте? — Назвіть героїв цих казок. (Тварини.) — А насправді тварини вміють розмовляти?   ІII. Мотивація навчальної діяльності учнів. Повідомлення теми і мети. У цьому розділі ми будемо мандрувати з казковими тваринами стежинами чарівного лісу. У казках тварини вміють розмовляти, мислити, немов люди. У народних казок немає автора. Це спільне надбання народу. — Відгадайте загадку   IV. Сприймання й усвідомлення нового матеріалу. 1. Читання статті про казки у підручнику на с. 32. — Які казки є найдавнішими? — Хто їх складав?   2. Робота за малюнком (с. 32). — Назвіть тварин, яких ви бачите на малюнку. — У яких казках ви з ними зустрічались? — Чи такий вигляд вони мають насправді? — Чому саме такими намалював їх художник? (Тому, що вони казкові, чарівні.) 3. Робота зі словами з позначкою «читай правильно» (с. 33). Спочатку зачитує вчитель, а учні повторюють.   4. Комбіноване читання. (с. 33). Починає читати вчитель. Учні слідкують. Потім читання продовжують учні. — Хто обрав собі за житло дідову рукавичку? — Скільки тварин потрапило у рукавичку? - Хто з вас знає як закінчилась казка? Я вам зачитаю завершення казки.   5. Гра «Порахуймо разом».   6. Фізкультхвилинка.   7. Робота у зошиті з друкованою основою (с. 22). 1) У казці по-різному сказано про ходу її персонажів. Перегляньте текст. Про кого це сказано. Запишіть. 2) Кому з тварин так відповідали мешканці рукавички? Запишіть. 8. Читання казки за особами.   9. Робота за малюнком на с. 35. — Кого з героїв не зобразив художник? (Кабана-іклана.) — Чому звірі намальовані у кожухах?   V. Підсумок уроку. 1.Підсумкова бесіда. — Який розділ ми почали вивчати? — Хто написав народні казки?   2. Повідомлення д/з.   3. Оцінювання роботи учнів на уроці.   Студентка вдало розпочала урок, організувала клас,привіталася, настроїла дітей на роботу.   Урок за типом комбінований. Чіткість його визначається логічним взаємозв'язком окремих структурних частин, які оптимально витримані часово, мають свою мету та зміст і відзначаються логічною завершеністю. Це підтверджує достатню культуру педагогічної праці.   Студентка актуалізувала раніше вивчений матеріал. Провела цікаву бесіду, діти активно відповідали та піднімали руки.   Уміло проводиться мотивація навчальної діяльності учнів на всіх етапах уроку, що сприяє збудженню їх інтересу до вивчення нової теми, творчої діяльності.   Повідомила тему уроку, чітко та голосно. Діти були готові до уроку, тому гарно засвоювали новий матеріал.     Студентка гарно володіла матеріалом, спілкувалася з усім класом, учням було цікаво. Зміст уроку повністю відповідав вимогам навчальної програми та змісту поставлених завдань. Кваліфіковано реалізовано принципи навчання (науковості, систематичності й послідовності, доступності, свідомості й активності учнів).   Урок має логічне завершення. Висновки за уроком робить студентка разом з учнями. Прийоми мотивації та організації навчальної роботи учнів упродовж уроку сприяють створенню такої ситуації, коли учні відчуваюсь задоволення від своїх успіхів у навчанні (ситуація успіху).     Активна робота учнів у ході уроку дозволяє зробити висновок про те, що матеріал з теми засвоєно і мети досягнуто. Урок проведено відповідно до обґрунтованого, чіткого плану, складеного студенткою у процесі підготовки до уроку.
     

 



Поделиться:


Последнее изменение этой страницы: 2017-02-10; просмотров: 100; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы!

infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 52.14.240.178 (0.005 с.)