Заглавная страница Избранные статьи Случайная статья Познавательные статьи Новые добавления Обратная связь КАТЕГОРИИ: АрхеологияБиология Генетика География Информатика История Логика Маркетинг Математика Менеджмент Механика Педагогика Религия Социология Технологии Физика Философия Финансы Химия Экология ТОП 10 на сайте Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрацииТехника нижней прямой подачи мяча. Франко-прусская война (причины и последствия) Организация работы процедурного кабинета Смысловое и механическое запоминание, их место и роль в усвоении знаний Коммуникативные барьеры и пути их преодоления Обработка изделий медицинского назначения многократного применения Образцы текста публицистического стиля Четыре типа изменения баланса Задачи с ответами для Всероссийской олимпиады по праву Мы поможем в написании ваших работ! ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?
Влияние общества на человека
Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрации Практические работы по географии для 6 класса Организация работы процедурного кабинета Изменения в неживой природе осенью Уборка процедурного кабинета Сольфеджио. Все правила по сольфеджио Балочные системы. Определение реакций опор и моментов защемления |
Схема мережі з урахуванням особливостей варіантуСтр 1 из 3Следующая ⇒
Схема мережі з урахуванням особливостей варіанту Категорії і кількість користувачів
Оскільки у Дніпропетровську кількість мешканців дорівнює приблизно 1,3 млн.чол. Будемо вважати,що 300000 мешканців мешкає у приватних будинках, а інші 1000000– у квартирних.
Види і характеристики послуг, на які розраховується мережа Для кожної категорії користувачів Приведемо характеристики навантаження від типових користувачів у годину найбільшого навантаження – ГНН у наступній таблиці:
Для кожної категорії користувачів
Показники якості функціонування мережі в годину Найбільшого навантаження Розрахуємо показники надійності МД для користувачів та оператора МД. Якість функціонування МД при наданні послуг користувачам в годину найбільшого навантаження повинна бути не гіршою наступних показників: коефіцієнт готовності доступу ≥ 0,999 середня затримка доступу ≤ 1 с середня затримка передачі пакетів ≤ 10 мс варіація затримки передачі пакетів ≤ 5 мс коефііцієнт втрати пакетів ≤ 0,001; Топологічні і телекомунікаційні характеристики міста, Необхідні для проектування МД Оскільки згідно з умовами курсового проекту задано поселення міського типу, то вважатимемо, що житловий мікрорайон міста забудований п’ятиповерховими будинками (20 квартир у будинку). то розрахуємо кількість приватних, квартирних і офісних користувачів послуг наступним чином: Кількість квартир у місті (кількість мешканців у квартирі 2,5):
Nкв = Nм /2,5 Nкв =1000000/2,5=400000 Кількість приватних будинків у місті (кількість мешканців у будинку 2,5): Nпб = Nм /2,5 Nпб =300000/2,5=120000 Кількість офісів (середня кількість працівників в офісі 20): Nоф. = Nм /2,5·2·20 Nоф. =1300000/2,5·2·20=13000 Розрахуємо кількість квартирних будинків: Nбудкв = Nкв. /160 Nбуд = 400000 / 160=2500 Знайдемо кількість офісних центрів (1 центр містить 20 офісів): Nоф. центр = Nоф/20 Nоф. центр =13000/20=650 Знайдемо проектуєму кількість телефонів у місті (при рівні телефонізації квартир та виробничих приміщень міста 100%): Nтел = Nкв+ Nоф + Nпбуд Nтел =400000+120000+13000=533000 Розрахуємо початкову кількість телефонів у місті (при рівні телефонізації квартир та виробничих приміщень міста 40%): Nтел поч = (Nкв+ Nоф + Nпбуд) ·0,4 Nтел поч =533000*0.4=213200
При цьому кількість телефонів, що припадають на квартирних користувачів, складе: Nкв. тел = Nкв Nкв. тел =400000 Кількість телефонів, що припадають на приватних користувачів, складе: Nпбуд. тел = Nпбуд Nпбуд. тел =120000 Кількість телефонів, що припадають на офісних користувачів: Nоф. тел = Nоф Nоф.тел=13000 Розрахуємо кількість опорних телефонних станцій (1 ОпТС на район зі 250000 мешканців): NОпТС = Nрай = NМ/250 000 NОпТС = Nрай =1300000/250 000=6 Знайдемо кількість телефонів у кожному районі: Nтел. рай = Nтел / Nрай Nтел. рай =533000/6=88834 Розрахуємо кількість ЦАТС на кожний район (робоча ємність станції складає 7200 номерів): NЦАТС = Nтел. рай / 7200 NЦАТС =88834/7200=13 Знайдемо кількість постачальників послуг (1 постачальник на 20000 мешканців міста): Nпост= Nм /20000 Nпост=1300000 / 20000=65 Розрахуємо кількість телефонів, що припадає на один квартирний будинок: Nтел будкв. = Nкв. тел /N будкв Nтел буд. =400000 /2500=160 Знайдемо кількість будинків на один район: Nбуд. рай = (N пбуд+ N будкв) / Nрай Nбуд. рай =(120000+2500)/6=20417(417-приватних, 20000- квартирних) Розрахуємо кількість будинків на одну ЦАТС: Nбуд. ЦАТС = Nбуд. рай /NЦАТС Nбуд. ЦАТС =20417/13=1571 Знайдемо кількість будинків на одну розподільчу шафу (РШ), при розрахунку, що на одну ЦАТС припадає 5 РШ: Nбуд. РШ = Nбуд. ЦАТС / 5 Nбуд. РШ =1571/ 5=314 Розрахуємо загальну кількість РШ, до яких підключаються абоненти: NРШ кв. = NЦАТС·NЦАТС РШ NРШ кв. =13·5 = 65
Знайдемо кількість розподільчих коробок (РК), при розрахунку, що на 1 РК квартирному будинку припадає 10 номерів,а на 1 РК в приватному будинку припадає 3 номери: NРК = Nркбудкв * Nбудкв + Nпбуд / Nркпбуд NРКп+кв. =160/10 *2500 + 120000/3 =80000 Розрахуємо кількість офісних центрів на одну ОпТС: Nоф. центр = Nоф.тел./ NОпТС Nоф. центр =13000/6=2167 Розрахуємо кількість офісних центрів на одну ЦАТС: Nоф. ЦАТС = Nоф. центр /NЦАТС Nоф. ЦАТС =22167/13=167 Знайдемо кількість офісних центрів на одну РШ (на 1 ЦАТС - 3 РШ): Nоф. РШ = Nоф. ЦАТС / 3 Nоф. РШ =9/ 3=3
Знайдемо загальна кількість серверів доступу на одну ОпТС: NСД. = Nпост/NОпТС NСД. = 167/3 =56
А. Квартирний користувач Vс ел. пошта = 128·0.01/3=0.426 (кбіт/с) Vспер. файлів = 512·0,01/3=1.706 (кбіт/с) Vсweb сеанси = 512·20.2/10=20.48 (кбіт/с) Vстел = 32·0.1·2/2=3.2 (кбіт/с) Vсаудіо прогр.= 512·20.2/1=204.8(кбіт/с) Vсвідео прогр.=2048·3·0,2/1=1228,8(кбіт/с) Загальна середня швидкість будинкових мешканцівскладе Vс буд=1459,412 (кбіт/с) Б. Виробничий користувач Vсел. пошта = 512·0.1/3=17.07 (кбіт/с) Vстел = 32·20·0.1/2=32 (кбіт/с) Vсweb сеанси = 1024·10*0.2/10=204,8 (кбіт/с) Vсаудіо прогр.= 512·20.2/1=204.8(кбіт/с) Vспер. файлів = 2048·0,2/3=136,54 (кбіт/с) Загальна середня швидкість виробничих користувачів складе Vс вироб=595,2 (кбіт/с) Та кількості персоналу. Таблиця. Основні техно-економічні характеристики обладнання
Розрахємо види обладнення: А) МГБ Nмгб=17940 Б) МС Nмс= Nцатс/100* Nцатс=15000/100*78=11700 В) МТ Nмп=23000/10000*13=30 Загальний кошторис складе: Всього: 412307230 (грн) Враховуючи те, що МД в місті побудована на 40% (164922892(грн)) – залишилось вкласти у розвиток МД: 247384338 (грн).
Схема мережі з урахуванням особливостей варіанту
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Последнее изменение этой страницы: 2016-04-07; просмотров: 173; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы! infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 3.141.193.158 (0.015 с.) |