Заглавная страница Избранные статьи Случайная статья Познавательные статьи Новые добавления Обратная связь КАТЕГОРИИ: АрхеологияБиология Генетика География Информатика История Логика Маркетинг Математика Менеджмент Механика Педагогика Религия Социология Технологии Физика Философия Финансы Химия Экология ТОП 10 на сайте Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрацииТехника нижней прямой подачи мяча. Франко-прусская война (причины и последствия) Организация работы процедурного кабинета Смысловое и механическое запоминание, их место и роль в усвоении знаний Коммуникативные барьеры и пути их преодоления Обработка изделий медицинского назначения многократного применения Образцы текста публицистического стиля Четыре типа изменения баланса Задачи с ответами для Всероссийской олимпиады по праву Мы поможем в написании ваших работ! ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?
Влияние общества на человека
Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрации Практические работы по географии для 6 класса Организация работы процедурного кабинета Изменения в неживой природе осенью Уборка процедурного кабинета Сольфеджио. Все правила по сольфеджио Балочные системы. Определение реакций опор и моментов защемления |
Конспект уроку англійської мови для дітей дошкільного та шкільного віку (перший рік навчання)Стр 1 из 6Следующая ⇒
Завдання: розвиток навички монологічного висловлювання з теми. Мета: семантизація лексики за темою "Animals" (a bear, a fox) і навчитися розповідати про те, що люблять звірі. Тривалість уроку - 20 хв.
Етап 1: Привітання Вчитель: Good morning, children! Діти: Good morning, good morning Good morning to you. Good morning, good morning I am glad to see you. Вчитель: Thank you! Sit down.
Етап 2: Фонетична зарядка Вчитель: Сьогодні наш друг Mr. Tongue (вчитель показує малюнок або ляльку) запрошує нас прогулятися з ним по лісу (вчитель включає касету із записом шумів лісу). Отже, ми з вами в лісі. Під ногами у нас шарудить листя та гілки, голочки і шишки: sh-sh-sh. І раптом на нас налітають комарі і дзижчать: / zzz /. А ми їх відганяємо ось так: діти плещуть у долоні. Комарі злякалися і повтікали, і ми далі йдемо по лісу: sh-sh-sh. Раптом на нас налітають бджоли і дзижчать: th-th-th. Ми намагаємося не робити різких рухів, і бджоли летять, а ми з вами виходимо на красиву галявину, на ній багато різнокольорових метеликів і ми говоримо: / wau-w-wau /. Ми лягаємо на травичку і відпочиваємо: / o:-o:-o: /. - - Етап 3: Семантизація лексики - - Вчитель: А ще лисиця принесла нам глечик з молоком. Milk.
- Діти: Yes. - - Діти: Honey. Water.
Відкритий урок з англійської мови з використанням інтерактивної дошки Клас
Вчитель: Блохіна Світлана Ігорівна Тема: У магазині Mr. Jolly. Мета: Практична: закріпити знання правильної вимови звуків; розвивати вміннярозпізнавати приголосні та голосні звуки: а, е; вчити учнів читати окремі слова (phonics), (sight reading); формувати навички монологічного та діалогічного мовлення (кольори, играшки, шкільне приладдя) за допомогою структури “It is a …” з опорою на вивчену лексику та вчити правильному порядку слів у стверджувальних та питальних реченнях. Розвиваюча та виховна: розвивати фонематичний слух, пам’ять, виховувати та розвивати в учнів інтерес до вивчення англійської мови. Освітня: розширити світогляд учнів та їх знання про свято Св. Миколая. Тип уроку: комбінований Обладнання: інтерактивна дошка, комп’ютер, магнітофон, підручник “English World”, картки великі з буквами, картки маленькі з буквами, доміно (слова, малюнки). Хід уроку: Початок уроку. 1). Організаційний момент T: Good morning, children! Ps: Good morning, teacher! T: Nice to meet you! Ps: Nice to meet you, too! P: Let’s recite a poem: “ Good morning!” Ps: Good morning! Good morning! Good morning to you. Good morning! Good morning! I am glad to see you! T: How are you today? Ps: I am fine, thank you! And you? T: I am fine, thanks. Let’s sing the song: “Hello! How are you? “ by Richard Graham Hello, how are you? Hello, how are you? Hello, how are you? Hello, how are you? I'm hungry, I'm tired, I'm cold, I'm sad (Repeat Chorus) I'm happy I'm great I'm good I'm OK (Repeat Chorus) (Діти ілюструють пісню рухами)
Основна частина уроку. 1. T: Today we will continue learning how to read words and sentences. We will practise reading and play games. We have already learnt the alphabet and now name the sounds of these letters. (Діти називають як читаються букви, які з’являються на мультимедійній дошці спочатку хором, потім кожен учень окремо.) Well done! 2. T: And now let’s practice phonics. Read each letter separately and then the word. (Слайд 3,4.)
3. T: I know you can make up words with the help of cards. Let’s have a competition. I have cards with letters, take letters which you need and make up a word. We have two teams. Who will be the first? (bag, hat, fan, van, red, ten, hen, pen.) 4. T: Do you remember Mr Jolly’s shop? What can we see there? We can see a lot of toys there. (Діти дивляться на іграшки, що з’являються на дошці.) T: What is it? Ps: It is a dog. T: What colour is it? Ps: It is brown. T: Is it big? P1: Yes, it is. T: Is it a bear? P2: No, it is not. It is a rabbit. T: Is it white? P3. No, it isn’t white. It is pink. Etc. (Слайд 5) 5. T: Excellent. Look at the board and read the sentences, please. Repeat after me all together. (Діти читають речення разом, потім вчитель називає учнів і вони читають самостійно.) (Слайд 6). 6. T: In Mr. Jolly’s shop we can buy a lot of things for school, too. Let’s name them. (Слайд 7). (Діти читають слова біля малюнків). (Sight reading)
7. T: And now there will be a very hard task for you! You should read the word, find a picture and match them on the board. Who can do this? Raise your hand, please. (Слайд 8). (Діти малюють лінію, з’єднуючи малюнки із словами). 8. T: Excellent. Pupils, do you want to play a game? Let’s play domino. For example, there is a picture of a book and a word ”chair” on one card. Find cards and match a picture with a word.
9. T: Look at the board and answer the questions. The wrong answer will disappear. (Слайд 9) 10. T: Look! Something wrong has happened to the sentences! Help to put them in the right order. (Слайд 10)
Ps: It is an orange cat. P1. It is a purple bag. T: Do you remember how to make up a question? What will be first? Ps. Is P2. Is it a red lorry? P3. Is it a blue desk? T: Well done. 11. You worked perfect, now let’s sing a song: “What is it?” Guess, what is there behind a circle. (Слайд 11) Завершення уроку. T. It’s Saint Nicolas came to you! He has brought presents because you were good children and learnt English very well! (Вчитель роздає шоколадні цукерки, звучить пісня: «Jingle bells”) (Слайд 12).
T: Thank you for your work today. Good bye, children!
-
|
||||||||
Последнее изменение этой страницы: 2016-12-10; просмотров: 459; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы! infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 3.144.33.41 (0.014 с.) |