Практикування у вимовлянні звуків. 


Мы поможем в написании ваших работ!



ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?

Практикування у вимовлянні звуків.



Впр. З (с. 47).

Т: Please open your books at page 47. Exercise 3.

Учитель пояснює правила читання літери є в закритому й відкритому складах, а та­кож у буквосполученні ее.

 

Скоромовка. Учні повторюють спочатку за вчителем, потім по черзі самостійно.

Can you see the sea?

4. Вірш, впр. 4 (с. 47).

Учитель пояснює незнайомі слова та речення. Учні хором повторюють вірш за вчите­лем; потім його по черзі читають три—чотири учні.

ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Домашнє завдання.

Намалювати ферму й свійських тварин на ній. Скласти письмово речення за зразком впр. 2 (с. 46), опрацьованої в класі.

Підведення підсумків уроку.

Т: Чому цей урок був корисним для вас?


1) Гра «Numbers».

Учні розподіляються на дві команди. Гравцям роздаються два комплекти карток із числівниками від 1 до 20. Учитель називає число від 1 до 20, а гравці повинні підняти картку з ним. Виграє команда, що відповідає швидше й правильніше.

                   
                   
4) Відпрацювання числівників у пісні «І Can Count the Pupils». Учні повторюють слова пісні за вчителем, потім співають її хором. I can count the pupils I can count the pupils in the class. I can count the pupils in the class. I can count the boys and I can count the girls. I can count the pupils in the class. One, two three, four, five, six, seven, eight. Nine, ten, eleven, twelve. Thirteen, fourteen, fifteen, Sixteen, seventeen, eighteen, Nineteen, twenty pupils in the class.

 


 

1) Закріплення правил читання.

Т: Match the words with their transcription.

hen [si:]

we [wi:]

pen [hen]

green [gri;n]

see ['twenti]

twenty [pen]

2) Скоромовка. Учні повторюють спочатку за вчителем, потім по черзі самостійно.

Can you see the sea?

Playtime 4. Вірш, впр. 4 (с. 47).

Учитель пояснює незнайомі слова та речення. Учні хором повторюють вірш за вчите­лем; потім його по черзі читають три—чотири учні.

III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

2. Домашнє завдання.

Намалювати ферму й свійських тварин на ній. Скласти письмово речення за зразком впр. 2 (с. 46), опрацьованої в класі.

3. Підведення підсумків уроку.

Т: Чому цей урок був корисним для вас? Що було найскладнішим? Що було найцікавішим?

 

УРОК 23

 

 

Урок 23 Клас:3

Тема: Ферма, тварини.

Мета: Повторити й активізувати ЛО теми. Формуватиуміння читання тексту за темою уроку.

Розвивати ММ і ДМ

Виховувати любов до тварин.

Обладнання: Підручник, тематичні малюнки (с. 48), картки для самостійної роботи (НО, НО^ Н03), для роботи в парах (Н04), картки із зображенням свійських тварин (Flashcards), картки для домашнього завдання (Н05).

ХІД УРОКУ

1. Привітання й повідомлення теми та мети уроку.

Сьогодні ми знов поговоримо про тварин, про те, що вони вміють, а чого не вміють.

1) Гра «Is it a cow?».

Учитель показує учням одну з карток (Flashcards) із зображенням свійських тварин, наприклад коня.

Т: Is it a cow?

Учні повинні відповісти:

Р: No, it isn’t. It’s a horse.

Учитель ставить такі саме запитання стосовно інших малюнків на картках. Учні по черзі відповідають. Потім запитання до класу ставить один із учнів.

 

 

ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Перевірка домашнього завдання.

Учні показують свої малюнки и читають речення, які вони склали до них. Наприкінці уроку вчитель збирає зошити й перевіряє правильність написання слів і речень.

2. Практикування у вимовлянні звуків.

Впр. 1 (с. 48).

Т: Please open your books at page 48. Exercise 1.

Учитель пояснює правила читання:

— літери а в закритому складі, а також у буквосполученні al\

— літери о в закритому складі, а також у буквосполученні оі/оу;

 

— літери і/у у відкритому складі, а також у буквосполученні оі/оу.

Учні повторюють за вчителем звуки й читають за ним речення, у яких є ці звуки; учи­тель контролює правильність вимовляння.

Закріплення правил читання літер і буквосполучень.

Учитель пише на дошці слова і знаки транскрипції:

[æ] rat, animal, farm, rabbit.

[o:] walk, door, watch, talk.

[зі] goose, toy, boy.

Завдання учнів — визначити, в якому слові в рядку немає зазначеного звука.

Подання тексту для читання, впр. 2 (с. 48).

1) Етап підготовки до читання.

Учитель роздає картки із завданням.

Т: Look at the table and tick (S) what different animals can do.

 

 

 

 

Т: Do you like animals? Why?

4. Вірш, впр. З (с. 48).

Учитель пояснює незнайомі слова та речення. Учні хором повторюють вірш за вчите­лем; потім його по черзі читають три-чотири учні.

Т: Well, have you guessed what a cuckoo says? A cuckoo says: «cu-ckoo»!

Учні працюють у парах: розв’язують кросворд на картках. Потім повідомляють свої відповіді вчителеві.


 


 

 

 

CROSSWORD: Farm Animals.

       
         
         
             
           
           
         
         

 

Across

1. This animal gives us milk.

2. This animal gives us meat called pork.

4. This animal can run very fast.

5. This animal meows.

Down

1. This animal gives us eggs.

This animal likes eating grass; its babies are called kids.

1. Домашнє завдання.


Вивчити вірш, впр. З (с. 48), виконати завдання на картках.

Учитель роздає дітям картки із текстом, у якому пропущені слова (замість пропуще­них слів — малюнки, які допомагають учням зрозуміти, що пропущено). Завдання — самостійно заповнити пропуски.

 


 

 

Підсумок уроку

- Чому цей урок був корисним для вас? Що було найскладнішим?




 


T: Look at the list of the activities which occur in the text. Which of them refer to animals/ people/both animals and people? Put a tick).

Які із зазначених у таблиці дій можуть виконувати тварини? Люди? І тварини, і люди? Постав у таблиці знак у відповідну клітинку.
activity animals people animals and people
walk      
climb      
hop      
run      
make noises      
listen to      
copy      
say      

 

III. Ш ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

 

 

Биттагігїпд 2. Підведення підсумків уроку.

Т: Чому цей урок був корисним для вас? Що було найскладнішим? Що було найцікавішим?

УРОК 24 (КОНТРОЛЬНИЙ)

Підтема: Повторення. Тематична контрольна робота 2.

Мета: Повторити й активізувати ЛО тем.

Перевірити рівень мовної та мовленнєвої компетенції учнів за темою «Я, моя родина і друзі». Формувати вміння знаходити детальну інформацію у прочитаному тексті.

Обладнання: Підручник, тематичні малюнки (с. 49, 50), картки для групової роботи (H0.J,

картки для самостійної роботи (Н02), зошит для тематичного оцінювання (Test 2).

▼ ХІД УРОКУ



Поделиться:


Последнее изменение этой страницы: 2016-09-19; просмотров: 178; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы!

infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 3.21.34.0 (0.011 с.)