IV. Формування вмінь та навичок 


Мы поможем в написании ваших работ!



ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?

IV. Формування вмінь та навичок



Учитель нагадує дітям про правила техніки безпеки під час ро­боти на комп'ютері.

Практичне завдання

Наприкінці семестру можна дозволити дітям ігрову програму з розвивальним змістом.

Релаксація

Гімнастика для очей

У середньому темпі виконати 3-4 колових рухи очима в правий бік, стільки ж — у лівий. Розслабивши очні м'язи, подивитися вда­лечінь — на рахунок 1-6. Повторити 1-2 рази.

V. ПІДБИТТЯ ПІДСУМКІВ УРОКУ

Учитель пропонує знайти повідомлення у кожному рядку. За­пропоноване завдання призначене для перевірки уважності учнів.

548723УР0124К8956233АКІНЧУЄТЬСЯ ВИ4378945ДОБ58РЕ22П0694ПРАЦЮВАЛИ123


 

УРОК № 32-33. ПРИГАДАЙ, ЩО ВЖЕ ЗНАЄШ. ПОВТОРЕННЯ ВИВЧЕНОГО МАТЕРІАЛУ З ТЕМ «АЛГОРИТМИ ТА ВИКОНАВЦІ», «ОБ'ЄКТИ. ГРАФІЧНИЙ РЕДАКТОР»

ТЕМА. ПРИГАДАЙ, ЩО ВЖЕ ЗНАЄШ. ПОВТОРЕННЯ ВИВЧЕНОГО МАТЕРІАЛУ З ТЕМ «АЛГОРИТМИ ТА ВИКОНАВЦІ», «ОБ'ЄКТИ. ГРАФІЧНИЙ РЕДАКТОР»

Цілі:

навчальна: узагальнити та систематизувати матеріал з тем «Алгоритми та виконавці», «Об'єкти. Графічний редактор»;

розвивальна: розвивати пам'ять, увагу, логічне, просторове та алгорит­мічне мислення; формувати вміння узагальнювати, міркувати;

виховна: виховувати відповідальність за виконану роботу.

Тип уроку: повторення, систематизація та узагальнення вивченого.

ХІД УРОКУ

I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ЕТАП

II. ПОВТОРЕННЯ НАБУТИХ ЗНАНЬ

1. У хлопчика було 6 кішок, 3 кільця ковбаси і 3 сосиски. Кішки посварилися, бо кожна хотіла сосиску. Як хлопчик помирив кі­шок?

Відповідь. Поділив усі м'ясні продукти навпіл.

2. Тетянка, Маринка і Оксанка прийшли на свято в сукнях різного кольору: жовтій, червоній, білій. Тетянка була не у жовтій і не в червоній, Маринка не у жовтій. У якій сукні була Оксанка?

Відповідь. У жовтій.

3. Олі 6 років, Миколка на два роки молодший від Олі. Скільки років дітям разом?

Відповідь. 10 років.

4. Друзі спускалися з гірки. Ігор проїхав далі, ніж Олег. Олег зу­пинився ближче, ніж Ігор, але далі від Мишка. Хто зупинився ближче за всіх?

Відповідь. Мишко.

5. Діти зібрали 18 каштанів. Олег — у 2 рази більше, ніж Оксанка. Скільки каштанів зібрав кожен?

Відповідь. Олег — 12 каштанів, Оксанка — 6 каштанів.

6. Розставте дужки:

20: 2 * 5 + 4: 2 = 4;

20: 2 * 5 + 4: 2 = 45.

Відповідь

20: (2 * 5) + (4: 2) = 4;

((20: 2) * (5+ 4)): 2 = 45.

7. Автомобілі зупинилися біля світлофора. Визначте, яке твер­дження правильне:

✓Перший автомобіль, який зупинився біля світлофора — «швид­ка допомога».

✓Третій автомобіль після вантажівки — тролейбус.

✓Другий автомобіль після таксі — тролейбус.

Відповідь. Перше.

8. Розфарбуйте фігурки за алгоритмом:

✓Усі квадрати — синім кольором.

✓Три будь-яких кола — червоним кольором.

✓Решту фігур — жовтим.

— Чи всі дістали однакові малюнки? Чому?

9. Які слова заховалися на цих малюнках? Такі загадки назива­ють ізографами.

10. Придумайте два правильних і два неправильних твердження для ланцюжка фруктів.

Правильне: другий фрукт ліворуч — лимон. Неправильне: всі фрукти в ланцюжку — банани. Розфарбуйте фрукти.

11. Розфарбуйте одну фігуру в мішечках так, щоб два мішки були однаковими.

III. ФІЗКУЛЬТХВИЛИНКА

Руки в боки, в кулачок.

Розгинай — і на бочок.

По колінах вдарим нижче, нижче, нижче.

Руки вгору піднімемо вище, вище, вище.

IV. ФОРМУВАННЯ ВМІНЬ ТА НАВИЧОК

Повторення правил техніки безпеки під час роботи на комп'­ютері.

Практична робота

Робота з ігровою програмою.

V. ПІДБИТТЯ ПІДСУМКІВ УРОКУ


 

УРОКИ № 34 – 35. ПІДСУМКОВИЙ УРОК

ТЕМА. ПІДСУМКОВИЙ УРОК

Цілі:

навчальна: підбити підсумки навчального року;

розвивальна: розвивати пам'ять, спостережливість, самостійність, ло­гічне мислення;

виховна: виховувати інтерес до вивчення інформатики та інших пред­метів.

Тип уроку: нестандартний урок.

ХІД ГРИ

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ЕТАП

У грі — 8 учасників. Кожен учасник гри отримує по 2 запитання за тур. Учасники мають відповідати чітко, швидко (до 3 с). У разі неправильної відповіді відповідає вболівальник.

Той, хто набирає найменшу кількість балів, до наступного туру не проходить. Виграє той, хто у фіналі набере більше балів.

І ТУР. АЛФАВІТ

✓Літера-бублик.

✓Перша літера в алфавіті.

✓Остання літера в алфавіті.

✓Літера в окулярах.

✓Літера-жук.

✓Літера, яка нагадує колесо, прив'язане до кілочка.

✓Літера з двома подушками.

✓Літера, що нагадує надкушений бублик.

✓Літера-півжука.

✓Літера «ш» з хвостиком.

✓Літера «і» з двома крапками.

✓Літера, що позначає голосний звук, але її немає великої.

✓Літера «и» з хвостиком.

✓Літера «и» з шапочкою.

✓Язиката літера.

✓Літера, що гарчить.

Ви отримали ____________ балів.

II ТУР. ЧИСЛА

✓Найменше число першого десятка.

✓Чи існує найбільше число в натуральному ряді чисел?

✓Число, що нічого не означає.

✓Найбільше одноцифрове число.

✓Найменше трицифрове число.

✓Найбільше двоцифрове число.

✓Найменше двоцифрове число.

✓Найбільше число п'ятого десятка.

✓Найменше число четвертого десятка.

✓Найбільше число сьомого десятка.

✓Найменше число другого десятка.

✓Найменше число восьмого десятка.

✓Найбільше число десятого десятка.

✓Найменше число третього десятка.

Ви отримали ___________ балів.



Поделиться:


Последнее изменение этой страницы: 2016-04-26; просмотров: 207; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы!

infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 3.145.56.195 (0.017 с.)