Заглавная страница Избранные статьи Случайная статья Познавательные статьи Новые добавления Обратная связь FAQ Написать работу КАТЕГОРИИ: ТОП 10 на сайте Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрацииТехника нижней прямой подачи мяча. Франко-прусская война (причины и последствия) Организация работы процедурного кабинета Смысловое и механическое запоминание, их место и роль в усвоении знаний Коммуникативные барьеры и пути их преодоления Обработка изделий медицинского назначения многократного применения Образцы текста публицистического стиля Четыре типа изменения баланса Задачи с ответами для Всероссийской олимпиады по праву
Мы поможем в написании ваших работ! ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?
Влияние общества на человека
Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрации Практические работы по географии для 6 класса Организация работы процедурного кабинета Изменения в неживой природе осенью Уборка процедурного кабинета Сольфеджио. Все правила по сольфеджио Балочные системы. Определение реакций опор и моментов защемления |
Іv закріплення нового матеріалуСодержание книги
Поиск на нашем сайте
1. Обчисліть
2. Побудуйте криволінійну трапецію, обмежену лініями.
3. Обчислити визначений інтеграл, розшифрувати вислів 1. 2.
V ПІДСУМОК УРОКУ 1. Як можна обчислювати площі фігур, межа яких складається з кривих ліній? 2. Яка фігура називається криволінійною трапецією? 3. Що називається визначеним інтегралом? 4. Пояснити позначення інтеграла. 5. Записати формулу Ньютона-Лейбніца.
VІ ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ 1. Конспект. 2. Знайти площу криволінійної трапеції, обмеженої лініями 3. Знайти визначений інтеграл, якщо підінтегральна функція
4. Повторити графіки елементарних функцій.
Властивості визначених інтегралів Мета: домогтися засвоєння властивостей визначеного інтеграла, сформувати вміння застосовувати властивості до обчислення інтегралів; розвивати спостережливість, уміння проводити логічні міркування; розвивати в учнів усну і письмову культуру мовлення, вчити користуватися словесною, символічною і графічною мовами математики; виховувати охайність при виконанні креслень і записів Тип уроку: засвоєння знань, формування вмінь ХІД УРОКУ І ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ ІІ АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ Перевірка розв’язування домашніх вправ. Учні самостійно звіряють розв’язування із записами, зробленими заздалегідь на дошці. 1. Знайти площу криволінійної трапеції, обмеженої лініями
y
2. Знайти визначений інтеграл, якщо підінтегральна функція
А 0 F Е x
3. Встановити відповідність між функцією, записаною в стовпчику А, її схематичним графіком в стовпчику Б, первісною — в стовпчику В і її графіком — в стовпчику Г. Наприклад, 1А — 6Б — 4В → 2Г
ІІІ ВИВЧЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ
Є ще одна властивість інтеграла, яка є дещо складнішою і буде більш детально розглядатися у курсі математичного аналізу.
ІV ЗАКРІПЛЕННЯ ВИВЧЕНОГО МАТЕРІАЛУ
Обчисліть: 1.
2.
3.
4.
V ПІДСУМОК Повторити властивості визначеного інтегралу за таблицею.
VІ ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ 1. Конспект. 2.
|
|||||||||||||||||||||||||||||||
|
Последнее изменение этой страницы: 2021-12-15; просмотров: 114; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы! infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 216.73.216.115 (0.006 с.) |
||||||||||||||||||||||||||||||||