Контроль розуміння прочитаного (тест) 


Мы поможем в написании ваших работ!



ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?

Контроль розуміння прочитаного (тест)



Lesson 1

Тема уроку: “Подорож до англомовних країн”

Підтема: “Велика Британія – острівна держава”

Цілі уроку

Практичні:

- ознайомити учнів з державою Велика Британія, її географічним положенням;

- формувати навички читання вголос з повним розумінням прочитаного;

- удосконалювати навички монологічного мовлення шляхом створення повідомлення на основі прочитаного тексту.

Освітні:

- формувати уявлення учнів про держави світу, де розмовляють англійською мовою;

- розширювати лінгвістичний кругозір учнів.

Розвиваюча:

- розвивати кмітливість, пам'ять, увагу, логічне мислення, інтелектуальну гнучкість учнів;

- розвивати вміння логічно й послідовно викладати свої думки;

- розвивати в учнів готовність до участі в іншомовному спілкуванні.

Виховна:

- виховувати в учнів культуру спілкування, яка прийнята в сучасному цивілізованому світі;

- виховувати в учнів розуміння важливості оволодіння іноземною мовою і потреби користуватися нею як засобом спілкування.

Тип уроку: урок, спрямований на розвиток мовленнєвих навичок.

Обладнання: картки із назвами країн та національностями, електронні

підручники (або комп’ютери, або роздруковані тексти з текстом

«Great Britain» та тестовим завданням)

Перебіг уроку

1. Організаційний момент: привітання, повідомлення теми уроку, його основних задач.

2. Мовленнєва зарядка: «Країни світу та мови, на яких розмовляють у цих країнах»

(Після короткого опитування учитель поділяє учнів на 2 групи: перша отримує картки з назвами країн світу, друга – з назвами мов, на яких розмовляють в цих країнах. Завдання учнів – сформувати пари або трійки відповідно до країн та мов, на яких розмовляють у цих країнах.)

T.: Where do you live?

P.: I live in Ukraine.

T.: What other countries do you know?

Ps.: Russia, England, Greece, Italy, the USA, Spain, Brazil, Poland …

T.: Take cards and make pairs or groups of 3 according to the countries and languages people speak to in these countries.

(After the matching)

Ps.: We live in Ukraine. We speak Ukrainian. … (etc.)

3. Ознайомлення учнів з новими лексичними одиницями відповідно до теми уроку:

Listen, repeat and learn

Island – острів

to consist – складатися

Scotland – Шотландія

Wales – Уельс

to surround – оточувати

to separate – відокремлювати(ся)

Ben Nevis – Бен Невіс (назва гори)

Loch Lomond – Лох Ломонд (назва озера)

4. Формування навичок читання з повним розумінням прочитаного.

Read the text

Great Britain is situated on an island. Great Britain consists of three parts. Their names are England, Scotland and Wales. Scotland is situated in the north of Great Britain, Wales – in the south-west and England – in the south-east.

Great Britain is surrounded by seas on all sides and is separated from the continent by the North Sea and the English Channel. The rivers in Great Britain are not long, but many of them are deep. The capital of Great Britain, London, is situated on the Thames River. There are many mountains in the north of England and Scotland, but they are not very high. The highest mountain in Great Britain is Ben Nevis. There are many lakes in Scotland. The most beautiful is Loch Lomond.

Фізкультхвилинка

Контроль розуміння прочитаного (тест)

6.1. Самостійна робота

1) Where is Great Britain situated?

a) on an island c) in the centre of Scotland

b) on the continent d) in the English Channel

2) How many parts does Great Britain consist of?

a) 4 c) 1

b) 2 d) 3

3) What are their names?

a) England, Ben Nevis and Great Britain c) Scotland, England and London

b) Wales, England and Scotland d) London, Scotland and Wales

4) By what is Great Britain surrounded?

a) By lakes c) by rivers

b) By seas d) by English Channel

5) What can you say about the rivers in Great Britain?

a) They are deep. c) They are not deep.

b) They are long. d) They are high.

6) Where are the mountains situated?

a) In Scotland and Wales c) In Wales and England

b) In Scotland and England d) Only in Scotland

7) What do you know about London?

a) It is a river where the capital is situated. c) It is the highest mountain.

b) It is a lake in Scotland. d) It is the capital of Great Britain.

(KEY: 1)-a); 2)-d; 3)-b); 4)-b); 5)-a); 6)-b); 7)-d))

6.2. Взаємоперевірка.

6.3. Перевірка за допомогою вчителя.

7. Формування навичок говоріння (монологічне мовлення): складання монологічного висловлювання відповідно до питань тесту.

Great Britain is situated on an island. It consists of three parts. Their names are England, Scotland and Wales. Great Britain is surrounded by seas. The rivers in great Britain are deep. the mountains are situated in Scotland and England. The capital of Great Britain is London.

8. Пояснення домашнього завдання: Скласти розповідь про Велику Британію (письмово та усно)

Підбиття підсумків уроку. Виставлення оцінок.


Lesson 2

Тема уроку: “Подорож до англомовних країн”

Підтема: “Частини Великої Британії”

Цілі уроку

Практичні:

- ознайомити учнів з державою Об’єднане Королівство Великої Британії та Північної Ірландії, її частинами, національними символами та святами;

- формувати навички читання вголос з повним розумінням прочитаного;

- удосконалювати навички діалогічного мовлення шляхом створення міні діалогів на основі контролю домашнього завдання.

Освітні:

- формувати уявлення учнів про держави світу, де розмовляють англійською мовою;

- розширювати лінгвістичний кругозір учнів.

Розвиваюча:

- розвивати кмітливість, пам'ять, увагу, логічне мислення, інтелектуальну гнучкість учнів;

- розвивати вміння логічно й послідовно викладати свої думки;

- розвивати в учнів готовність до участі в іншомовному спілкуванні.

Виховна:

- виховувати в учнів культуру спілкування, яка прийнята в сучасному цивілізованому світі;

- виховувати в учнів розуміння важливості оволодіння іноземною мовою і потреби користуватися нею як засобом спілкування.

Тип уроку: урок, спрямований на розвиток мовленнєвих навичок.

Обладнання: карта Великої Британії, електронні підручники (або

комп’ютери, або роздруковані тексти з текстом «Parts of the

United Kingdom of Great Britain and Northen Ireland»)

Перебіг уроку

1. Організаційний момент: привітання, повідомлення теми уроку, його основних задач.

2. Мовленнєва зарядка: (Jumble sentences) Скласти питання з поданих слів та дати відповіді на ці питання (робота в парах):

1) an island, Great Britain, on, on, is,?, situated, the continent, or

(Is Great Britain situated on an island or on the continent?)

2) Great Britain, of, how many,?, consists, parts

(How many parts does Great Britain consist of?)

3) the parts, are, Great Britain, What, of, the names, of

(What are the names of the parts of Great Britain?)

4) surrounded,?, Great Britain, is, by what (By what is Great Britain surrounded?)

5) about, in, what, you,?, Great Britain, can, the rivers, say

(What can you say about the rivers in Great Britain?)

6) the mountains, where, situated,?, are

(Where are the mountains situated?)

7) about, what, London,?, you, know, do

(What do you know about London?

3. Контроль домашнього завдання (Розповідь учнів про Велику Британію)

Фізкультхвилинка.

Підбиття підсумків уроку. Виставлення оцінок.


Lesson 3

Тема уроку: “Подорож до англомовних країн”

Підтема: “Лондон - столиця Великої Британії”

Цілі уроку

Практичні:

- ознайомити учнів із столицею Великої Британії Лондоном;

- формувати навички аудіювання, контролювати розуміння прослуханого шляхом виконання тестів;

- удосконалювати навички діалогічного мовлення шляхом створення мінідіалогів на основі наданих карток.

Освітні:

- формувати уявлення учнів про столицю держави, де розмовляють англійською мовою;

- розширювати лінгвістичний кругозір учнів.

Розвиваюча:

- розвивати кмітливість, пам'ять, увагу, логічне мислення, інтелектуальну гнучкість учнів;

- розвивати вміння логічно й послідовно викладати свої думки;

- розвивати в учнів готовність до участі в іншомовному спілкуванні.

Виховна:

- виховувати в учнів культуру спілкування, яка прийнята в сучасному цивілізованому світі;

- виховувати в учнів розуміння важливості оволодіння іноземною мовою і потреби користуватися нею як засобом спілкування.

Тип уроку: урок, спрямований на розвиток мовленнєвих навичок.

Обладнання: карта Великої Британії, електронні підручники (або

комп’ютери, або роздруковані тексти з тестовими завданнями),

малюнки з визначними місцями Лондона, картки.

Перебіг уроку

1. Організаційний момент: привітання, повідомлення теми уроку, його основних задач.

2. Мовленнєва зарядка: Jumbled words (d, e, g, a, l, n, n – England; n, t, s, o, a, c, l, d – Scotland; s, w, l, a, e – Wales; l, n, r, i, a, e, d – Ireland; n, r, t, t, i, i, d, a, o – tradition; l, h, i, e, t, s, t - thistle). Make sentences with these words.

Фізкультхвилинка.

Lesson 4

Тема уроку: “Подорож до англомовних країн”

Підтема: “Визначні місця Лондону”

Цілі уроку

Практичні:

- ознайомити учнів з державою Об’єднане Королівство Великої Британії та Північної Ірландії, її частинами, національними символами та святами;

- формувати навички читання вголос з повним розумінням прочитаного;

- удосконалювати навички діалогічного мовлення шляхом створення міні діалогів на основі контролю домашнього завдання.

Освітні:

- формувати уявлення учнів про держави світу, де розмовляють англійською мовою;

- розширювати лінгвістичний кругозір учнів.

Розвиваюча:

- розвивати кмітливість, пам'ять, увагу, логічне мислення, інтелектуальну гнучкість учнів;

- розвивати вміння логічно й послідовно викладати свої думки;

- розвивати в учнів готовність до участі в іншомовному спілкуванні.

Виховна:

- виховувати в учнів культуру спілкування, яка прийнята в сучасному цивілізованому світі;

- виховувати в учнів розуміння важливості оволодіння іноземною мовою і потреби користуватися нею як засобом спілкування.

Тип уроку: урок, спрямований на розвиток мовленнєвих навичок.

Обладнання: карта Великої Британії, електронні підручники (або

комп’ютери, або роздруковані тексти з текстом «London - the

capital of the United Kingdom of Great Britain and Northen

Ireland»), картки з тестовим завданням.

 

Перебіг уроку

1. Організаційний момент: привітання, повідомлення теми уроку, його основних задач.

2. Мовленнєва зарядка: контроль домашнього завдання – представлення діалогів про визначні місця Лондону.

Фізкультхвилинка.

Формування навичок письма.

A situation: we’re at the Tourist Information Centre. Give the tourists advice about the places to go to in London.

Example. You should visit the City of London because you must see two famous sights here: St. Paul’s Cathedral and the Tower of London. They are beautiful. (etc.)

 

6. Пояснення домашнього завдання: написати про інші визначні місця Лондону та дайте поради, чому їх слід відвідати.

Lesson 5

Тема уроку: “Подорож до англомовних країн”

Підтема: “Великі міста Великої Британії”

Цілі уроку

Практичні:

- ознайомити учнів з містами Великої Британії;

- формувати навички читання вголос з повним розумінням прочитаного;

- удосконалювати навички діалогічного мовлення шляхом створення міні діалогів на основі запропонованих вербальних опор.

Освітні:

- формувати уявлення учнів основні міста Великої Британії;

- розширювати лінгвістичний кругозір учнів.

Розвиваюча:

- розвивати кмітливість, пам'ять, увагу, логічне мислення, інтелектуальну гнучкість учнів;

- розвивати вміння логічно й послідовно викладати свої думки;

- розвивати в учнів готовність до участі в іншомовному спілкуванні.

Виховна:

- виховувати в учнів культуру спілкування, яка прийнята в сучасному цивілізованому світі;

- виховувати в учнів розуміння важливості оволодіння іноземною мовою і потреби користуватися нею як засобом спілкування.

Тип уроку: урок, спрямований на розвиток мовленнєвих навичок.

Обладнання: карта Великої Британії, електронні підручники (або

комп’ютери, або роздруковані тексти з текстом «Cities of Great

Britain»)

 

Перебіг уроку

1. Організаційний момент: привітання, повідомлення теми уроку, його основних задач.

2. Мовленнєва зарядка: You are going to visit London. Your guide shows you a list with places of interest for a week. Tell your friend about your programme for each day.

Sunday Westminster Abbey

Monday the Tower of London

Tuesday St. Paul’s Cathedral

Wednesday Buckingham Palace

Thursday the House of Parliament

Friday Trafalgar Square

Saturday National Gallery

- What’s your programme for Sunday?

- On Sunday we are going to visit Westminster Abbey?

- Oh, I see. You’re going to visit Westminster Abbey on Sunday. (etc.)

Формування навичок читання

1. Read the text

More than 56 million people live in Britain. Many of them live in big industrial cities like London. Manchester and Liverpool are the biggest industrial cities in the centre of England. Manchester has more than 50 parks. The largest of them is Heaton Park. There are a lot of libraries and schools there.

Such cities as Plymouth, Portsmouth and Liverpool are big ports, where many sailors and fisherman live. Bristol is not a very large port. It is smaller than others, but it’s very beautiful because it’s a royal port. Bristol has two parts. One of them is a port with narrow streets, old churches and old wooden theatre. The second part is modern and it has many fine houses built of stone and many wonderful monuments and churches.

Birmingham is the second largest city in Britain. About 1 million people live in it. There is one of the finest concert halls of Europe here.

Stratford-upon-Avon is a very interesting town. Famous Shakespeare was born here. Here is a church where he is buried.

Cambridge and Oxford are not very big cities. But they are famous for their Universities. Students from the whole Europe want to study there.

Фізкультхвилинка.

Lesson 6

Тема уроку: “Подорож до англомовних країн”

Підтема: “Британські свята”

Цілі уроку

Практичні:

- ознайомити учнів із святами Великої Британії та порівняти їх із українськими святами;

- формувати навички читання вголос з повним розумінням прочитаного;

- формувати навички ведення дискусії шляхом обговорення прочитаного;

- удосконалювати навички говоріння шляхом створення висловлювань на основі контролю домашнього завдання.

Освітні:

- формувати уявлення учнів про держави світу, де розмовляють англійською мовою;

- розширювати лінгвістичний кругозір учнів.

Розвиваюча:

- розвивати кмітливість, пам'ять, увагу, логічне мислення, інтелектуальну гнучкість учнів;

- розвивати вміння логічно й послідовно викладати свої думки;

- розвивати в учнів готовність до участі в іншомовному спілкуванні.

Виховна:

- виховувати в учнів культуру спілкування, яка прийнята в сучасному цивілізованому світі;

- виховувати в учнів розуміння важливості оволодіння іноземною мовою і потреби користуватися нею як засобом спілкування.

Тип уроку: урок, спрямований на розвиток мовленнєвих навичок.

Обладнання: електронні підручники (або комп’ютери, або роздруковані

тексти з текстом «English Holidays»), англо-українські

словники, картки з питаннями.

 

Перебіг уроку

1. Організаційний момент: привітання, повідомлення теми уроку, його основних задач.

2. Мовленнєва зарядка: A teacher says that she wants to visit Great Britain and wants the students to help her to choose the places worth seeing. The students (in change) give their propositions and say why they choose this town or city. (Контроль домашнього завдання)

3. Формування навичок читання (робота в групах)

3.1. Учні поділяються на групи по 4, їм пропонується ознайомитись з новим текстом за допомогою словника для пошуку невідомих слів. Група обирає 1 учня, який читає вголос. Інші уважно слухають і слідкують за текстом. Якщо зустрічаються нові слова, учні відшукують ці слова у словнику і вчаться їх правильно вимовляти за допомогою транскрипції. Друге прочитування – читання про себе. Під час цього прочитування учні намагаються повністю зрозуміти зміст, але якщо у когось виникають труднощі, то він звертається до товаришів по групі за допомогою.

English Holidays

English people have many holidays in a year. The most popular holiday for them is Christmas and they celebrate it on the 25th of December. People give each other presents and send Christmas cards. They have their traditional Christmas dinner with stuffed turkey and the Christmas pudding. There is a big Christmas tree in Trafalgar Square in London.

On the 14th of February English people celebrate St. Valentine’s Day. They send Valentine cards to the people they love. They don’t sign them – you must guess who sent the card to you.

In March English people have two holidays: St. Patrick’s Day and Mother’s Day. St. Patrick’s Day (March, 17) is a national holiday in Ireland. On that day people wear a shamrock, the national emblem of Ireland. On Mother’s Day people in the family try to let their mother have a rest.

English people celebrate Easter in April or in early May. On Easter Sunday children get chocolate Easter eggs or rabbits.

In April there is a holiday for fun – April Fool’s Day. It is on the 1st of April. On that day English children like to play jokes and tricks on other people.

In June English people celebrate Father’s Day when the children spend the day with their fathers and give them presents.

A very nice holiday Halloween is on the 31st of October. Children draw eyes, a nose and a mouth on the pumpkin, put a candle inside it and put a pumpkin on the window-sills. The children go from house to house in funny clothes and say “Trick or treat”. They get sweets, fruit, cakes, cookies or money for that.

Фізкультхвилинка.

3.2. Обговорення наданих ситуацій у групах. Клас поділяється на 3 групи, кожній пропонується обговорити по 2 свята з тексту. Для допомоги надається картка з питаннями:

1) Do Ukrainian people have this holiday?

2) When do English and Ukrainian people celebrate this holiday?

3) Do English and Ukrainian people celebrate this holiday in the same way?

4) What are the differences?

5) What do you want to take to our holiday from English one?

6) Dramatize one of the holidays.

3.3. Представлення групами своєї інформації.

 

4. Пояснення домашнього завдання: Розповісти про спільні та відмінні

риси англійських та українських свят.

 

Lesson 7

Тема уроку: “Подорож до англомовних країн”

Підтема: “Британські традиції”

Цілі уроку

Практичні:

- ознайомити учнів з Британськими традиціями;

- формувати навички читання мовчки з повним розумінням прочитаного шляхом відповідей на питання;

- удосконалювати навички діалогічного мовлення шляхом створення міні діалогів на основі повторення граматичної структури Present Simple Tense.

Освітні:

- формувати уявлення учнів про традиції держав світу, де розмовляють англійською мовою;

- розширювати лінгвістичний кругозір учнів.

Розвиваюча:

- розвивати кмітливість, пам'ять, увагу, логічне мислення, інтелектуальну гнучкість учнів;

- розвивати вміння логічно й послідовно викладати свої думки;

- розвивати в учнів готовність до участі в іншомовному спілкуванні.

Виховна:

- виховувати в учнів культуру спілкування, яка прийнята в сучасному цивілізованому світі;

- виховувати в учнів розуміння важливості оволодіння іноземною мовою і потреби користуватися нею як засобом спілкування.

Тип уроку: урок, спрямований на розвиток мовленнєвих навичок.

Обладнання: електронні підручники (або комп’ютери, або роздруковані

тексти з текстом «English Traditions»), таблиця для повторення

структури Present Simple Tense.

Перебіг уроку

1. Організаційний момент: привітання, повідомлення теми уроку, його основних задач.

2. Мовленнєва зарядка: повторення теми «Свята». Учитель називає слово, учні говорять, до якого свята його можна віднести і чому.

Words: presents, a pumpkin, play jokes, a shamrock, stuffed turkey, rabbits, tricks, pudding.

Формування навичок читання

3.1. Listen, repeat and learn

everywhere – скрізь

throw away – кидати

fireplace – камін

central heating – центральне опалення

Yeomen-Warders – англійські охоронці палацу

century – сторіччя

robber – грабіжник, розбійник

well-lit streets – добре освітлені вулиці

strange – дивний

3.2. Read the text «English Traditions»

If you arrive in Great Britain, you’ll hear the word “tradition” everywhere. Englishmen have a sentimental love for things and traditions because they are old. They never throw away old things.

For example, in many houses of Great Britain they have fireplaces and though their bedrooms are very cold, the English people don’t want to have central heating because they don’t want to have changes. There is one more example. The Yeomen-Warders are dressed in traditional clothes which they had from the 12th century. This dress costs a lot of money and seems very funny nowadays, but Englishmen stand for it because it’s their traditional dress.

Another old tradition comes from the time when there were a lot of robbers in London. In those days the shouting “Who goes home?” was often heard in the Houses of Parliament and the members went in groups along the dark streets of the old city. The modern London with its well-lit streets the shouting “Who goes home?” sounds very strange, but it is still heard.

 

3.3. Answer the questions:

1) What the most often word is used in Great Britain?

2) How do Englishmen show their love for a tradition?

3) Do they like to have central heating in their homes?

4) How long have clothes for Yeomen-Warders existed?

5) What custom is kept up in the Houses of Parliament?

 

Фізкультпауза

Lesson 8

Тема уроку: “Подорож до англомовних країн”

Підтема: “День англійського школяра”

Цілі уроку

Практичні:

- ознайомити учнів з правилами, які прийняті в англійській школі;

- формувати навички аудіювання та виконання тесту на розуміння прослуханого;

- удосконалювати навички діалогічного мовлення шляхом групової роботи – створення полілогів на основі прослуханого тексту.

Освітні:

- формувати уявлення учнів про день англійського школяра;

- розширювати лінгвістичний кругозір учнів.

Розвиваюча:

- розвивати кмітливість, пам'ять, увагу, логічне мислення, інтелектуальну гнучкість учнів;

- розвивати вміння порівняння, вміння логічно й послідовно викладати свої думки;

- розвивати в учнів готовність до участі в іншомовному спілкуванні.

Виховна:

- виховувати в учнів культуру спілкування, яка прийнята в сучасному цивілізованому світі;

- виховувати в учнів розуміння важливості оволодіння іноземною мовою і потреби користуватися нею як засобом спілкування.

Тип уроку: урок, спрямований на розвиток мовленнєвих навичок.

Обладнання: картки для заповнення для контролю аудіювання

 

Перебіг уроку

1. Організаційний момент: привітання, повідомлення теми уроку, його основних задач.

2. Мовленнєва зарядка:

2.1. Повторення всіх знайомих слів з теми «Велика Британія» у режимі гри «Снігова грудка»

2.2. Розв’язування пазлів (контроль домашнього завдання).

Фізкультхвилинка

Lesson 9

Тема уроку: “Подорож до англомовних країн”

Підтема: “Шкільні традиції у Великій Британії”

Цілі уроку

Практичні:

- ознайомити учнів з шкільним життям у Великій Британії;

- формувати навички читання із розумінням та аналізом інформації (метод «Ажурна пилка»);

- удосконалювати навички монологічного мовлення.

Освітні:

- формувати уявлення учнів про держави світу, де розмовляють англійською мовою;

- розширювати лінгвістичний кругозір учнів.

Розвиваюча:

- розвивати кмітливість, пам'ять, увагу, логічне мислення, інтелектуальну гнучкість учнів;

- розвивати вміння логічно й послідовно викладати свої думки;

- розвивати в учнів готовність до участі в іншомовному спілкуванні.

Виховна:

- виховувати в учнів культуру спілкування, яка прийнята в сучасному цивілізованому світі;

- виховувати в учнів розуміння важливості оволодіння іноземною мовою і потреби користуватися нею як засобом спілкування.

Тип уроку: урок, спрямований на розвиток мовленнєвих навичок.

Обладнання: електронні підручники (або комп’ютери, або

роздруковані тексти з частинами тексту «School Traditions in

Great Britain»), картки для виконання тесту.


 

Перебіг уроку

1. Організаційний момент: привітання, повідомлення теми уроку, його основних задач.

2. Мовленнєва зарядка: відтворення діалогів (контроль домашнього завдання).

Хвилинка релаксації.

Lesson 10

Тема уроку: “Подорож до англомовних країн”

Підтема: “Де краще вивчати англійську мову”

Цілі уроку

Практичні:

- формувати навички аудіювання з контролем розуміння прочитаного;

- удосконалювати навички діалогічного мовлення шляхом створення міні діалогів на основі контролю домашнього завдання;

- повторити граматичну структуру Future Simple Tense.

Освітні:

- формувати уявлення учнів про держави світу, де розмовляють англійською мовою;

- розширювати лінгвістичний кругозір учнів.

Розвиваюча:

- розвивати кмітливість, пам'ять, увагу, логічне мислення, інтелектуальну гнучкість учнів;

- розвивати вміння логічно й послідовно викладати свої думки;

- розвивати в учнів готовність до участі в іншомовному спілкуванні.

Виховна:

- виховувати в учнів культуру спілкування, яка прийнята в сучасному цивілізованому світі;

- виховувати в учнів розуміння важливості оволодіння іноземною мовою і потреби користуватися нею як засобом спілкування.

Тип уроку: урок, спрямований на розвиток мовленнєвих навичок.

Обладнання: картки із завданнями різного характеру, таблиця для

повторення структури Future Simple Tense.

Перебіг уроку

1. Організаційний момент: привітання, повідомлення теми уроку, його основних задач.

2. Мовленнєва зарядка на основі перевірки домашнього завдання.

2.1. Учитель пропонує учням скласти питання із запропонованих розрізнених слів (робота в парах)

1) do, children, school, when, start, English?

2) can, before, where, school, the children, primary, go?

3) school, learn, do, at, they, what?

4) they, holidays, when, have, do?

2.2. Складання міні діалогів з використанням отриманих питань.

Формування навичок

Listen to the text and say if Juan could speak English in London.

Juan lives in Spain. He studies at a university. He will be a teacher of English. He likes to travel very much. He wants to go to England to speak English with real English people.

His sister Rosa lives in London. Her husband is an Englishman. One day Rosa invites Juan to come and stay with her family.

Rosa meets Juan at the airport. She speaks Spanish all the time. “Never mind”, thinks Juan. “Rosa’s husband will speak English.”

But Rosa’s husband speaks Spanish, too, when he comes home in the evening. He likes Spanish very much.

Next day Rosa’s husband has his birthday. They invite some guests. At last Juan is going to meet real English people. He is going to speak English all the time.

At a party a very beautiful girl comes up to Juan. She says:

“How lucky you are Spanish! I will have an exam in Spanish very soon. Let’s speak Spanish.”

 

 

Хвилинка релаксації.

Lesson 1

Тема уроку: “Подорож до англомовних країн”

Підтема: “Велика Британія – острівна держава”

Цілі уроку

Практичні:

- ознайомити учнів з державою Велика Британія, її географічним положенням;

- формувати навички читання вголос з повним розумінням прочитаного;

- удосконалювати навички монологічного мовлення шляхом створення повідомлення на основі прочитаного тексту.

Освітні:

- формувати уявлення учнів про держави світу, де розмовляють англійською мовою;

- розширювати лінгвістичний кругозір учнів.

Розвиваюча:

- розвивати кмітливість, пам'ять, увагу, логічне мислення, інтелектуальну гнучкість учнів;

- розвивати вміння логічно й послідовно викладати свої думки;

- розвивати в учнів готовність до участі в іншомовному спілкуванні.

Виховна:

- виховувати в учнів культуру спілкування, яка прийнята в сучасному цивілізованому світі;

- виховувати в учнів розуміння важливості оволодіння іноземною мовою і потреби користуватися нею як засобом спілкування.

Тип уроку: урок, спрямований на розвиток мовленнєвих навичок.

Обладнання: картки із назвами країн та національностями, електронні

підручники (або комп’ютери, або роздруковані тексти з текстом

«Great Britain» та тестовим завданням)

Перебіг уроку

1. Організаційний момент: привітання, повідомлення теми уроку, його основних задач.

2. Мовленнєва зарядка: «Країни світу та мови, на яких розмовляють у цих країнах»

(Після короткого опитування учитель поділяє учнів на 2 групи: перша отримує картки з назвами країн світу, друга – з назвами мов, на яких розмовляють в цих країнах. Завдання учнів – сформувати пари або трійки відповідно до країн та мов, на яких розмовляють у цих країнах.)

T.: Where do you live?

P.: I live in Ukraine.

T.: What other countries do you know?

Ps.: Russia, England, Greece, Italy, the USA, Spain, Brazil, Poland …

T.: Take cards and make pairs or groups of 3 according to the countries and languages people speak to in these countries.

(After the matching)

Ps.: We live in Ukraine. We speak Ukrainian. … (etc.)

3. Ознайомлення учнів з новими лексичними одиницями відповідно до теми уроку:

Listen, repeat and learn

Island – острів

to consist – складатися

Scotland – Шотландія

Wales – Уельс

to surround – оточувати

to separate – відокремлювати(ся)

Ben Nevis – Бен Невіс (назва гори)

Loch Lomond – Лох Ломонд (назва озера)

4. Формування навичок читання з повним розумінням прочитаного.

Read the text

Great Britain is situated on an island. Great Britain consists of three parts. Their names are England, Scotland and Wales. Scotland is situated in the north of Great Britain, Wales – in the south-west and England – in the south-east.

Great Britain is surrounded by seas on all sides and is separated from the continent by the North Sea and the English Channel. The rivers in Great Britain are not long, but many of them are deep. The capital of Great Britain, London, is situated on the Thames River. There are many mountains in the north of England and Scotland, but they are not very high. The highest mountain in Great Britain is Ben Nevis. There are many lakes in Scotland. The most beautiful is Loch Lomond.

Фізкультхвилинка

Контроль розуміння прочитаного (тест)

6.1. Самостійна робота

1) Where is Great Britain situated?

a) on an island c) in the centre of Scotland

b) on the continent d) in the English Channel

2) How many parts does Great Britain consist of?

a) 4 c) 1

b) 2 d) 3

3) What are their names?

a) England, Ben Nevis and Great Britain c) Scotland, England and London

b) Wales, England and Scotland d) London, Scotland and Wales

4) By what is Great Britain surrounded?

a) By lakes c) by rivers

b) By seas d) by English Channel

5) What can you say about the rivers in Great Britain?

a) They are deep. c) They are not deep.

b) They are long. d) They are high.

6) Where are the mountains situated?

a) In Scotland and Wales c) In Wales and England

b) In Scotland and England d) Only in Scotland

7) What do you know about London?

a) It is a river where the capital is situated. c) It is the highest mountain.

b) It is a lake in Scotland. d) It is the capital of Great Britain.

(KEY: 1)-a); 2)-d; 3)-b); 4)-b); 5)-a); 6)-b); 7)-d))

6.2. Взаємоперевірка.

6.3. Перевірка за допомогою вчителя.

7. Формування навичок говоріння (монологічне мовлення): складання монологічного висловлювання відповідно до питань тесту.

Great Britain is situated on an island. It consists of three parts. Their names are England, Scotland and Wales. Great Britain is surrounded by seas. The rivers in great Britain are deep. the mountains are situated in Scotland and England. The capital of Great Britain is London.

8. Пояснення домашнього завдання: Скласти розповідь про Велику Британію (письмово та усно)



Поделиться:


Последнее изменение этой страницы: 2016-04-08; просмотров: 178; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы!

infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 3.147.53.168 (0.367 с.)