Тема: контрольна робота № 2. Проза 20 – 30-х рр. Хх століття. Творчість Миколи хвильового, юрія яновського, Григорія Косинки, валер’яна підмогильного, остапа вишні 


Мы поможем в написании ваших работ!



ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?

Тема: контрольна робота № 2. Проза 20 – 30-х рр. Хх століття. Творчість Миколи хвильового, юрія яновського, Григорія Косинки, валер’яна підмогильного, остапа вишні



Урок № 22 11 клас

Дата: 22.11.13.

Вчитель: Прищепа Алла Олегівна

Тема: Контрольна робота № 2. Проза 20 – 30-х рр. ХХ століття. Творчість Миколи Хвильового, Юрія Яновського, Григорія Косинки, Валер’яна Підмогильного, Остапа Вишні

Мета: систематизувати та узагальнити знання одинадцятикласників з теми; розвивати вміння аналізувати та синтезувати знання учнів з теми; виховувати стремління до самоконтролю, самоаналізу.

Тип уроку: урок контролю досягнень учнів.

Методи та прийоми: слово вчителя, виконання тестових завдань, фронтальна бесіда.

Обладнання: зошити для контрольних робіт, бланки для виконання тестового контролю.

 

ХІД УРОКУ

І.Вступне слово вчителя.

ІІ.Актуалізація опорних знань учнів.

1.Фронтальна бесіда.

ІІІ.Інструктаж щодо виконання тестових завдань

1.Слово вчителя

ІV.Процесуально-діяльнісний етап

1.Виконання тестових завдань

І варіант

Встановіть відповідність між псевдонімом та справжнім прізвищем письменника.

А Микола Хвильовий 1 Остап Вишня

Б Павло Губенко 2 Микола Фітільов

В Григорій Стрілець 3 Григорій Косинка

Г Панас Мирний 4 Микола Куліш

5 Панас Рудченко

Встановіть відповідність між фото та прізвищами письменників, які на цих фото зображені.

1 2 3 4 5 6

А Валер’ян Підмогильний

Б Остап Вишня

В Микола Хвильовий

Г Юрій Яновський

Д Григорій Стрілець

3.Позначте рядок, у якому правильно вказано героїв новели Миколи Хвильового «Я (Романтика)»:

А доктор Тагабат, головний герой (чекіст), Корній Дізік, Дзюба

Б Андрюша, головний герой (чекіст), дегенерат, Матвій Киянчук

В Андрюша, дегенерат, головний герой (дезертир), доктор Тагабат.

Г доктор Тагабат, дегенерат, Андрюша, головний герой (чекіст).

У якому творі автор порушує проблему сутності людського буття, сутності людини, як особи біологічної, соціальної, духовної?

А «Місто»

Б «Моя автобіографія»

В «Подвійне коло»

Г «Я (Романтика)»

10.Сформулюйте тему та ідею новели Миколи Хвильового «Я (Романтика)».

Які проблеми порушує автор в урбаністичному романі «Місто»? Проілюструйте прикладами.

12.Дайте розгорнуту відповідь на запитання: «У чому полягає роздвоєність особистості головного героя новели Миколи хвильового «Я (Романтика)»?»

ІІ варіант

Встановіть відповідність між псевдонімом та справжнім прізвищем письменника.

А Микола Хвильовий 1 Остап Вишня

Б Павло Губенко 2 Микола Фітільов

В Григорій Стрілець 3 Григорій Косинка

Г Панас Мирний 4 Микола Куліш

5 Панас Рудченко

Сформулюйте тему та ідею новели Григорія Косинки «В житах».

VІ.Домашнє завдання

1. Підготувати повідомлення про життя та діяльність Миколи Куліша.

2. Читати комедію «Мина Мазайло»

Урок № 22 11 клас

Дата: 22.11.13.

Вчитель: Прищепа Алла Олегівна

Тема: Контрольна робота № 2. Проза 20 – 30-х рр. ХХ століття. Творчість Миколи Хвильового, Юрія Яновського, Григорія Косинки, Валер’яна Підмогильного, Остапа Вишні

Мета: систематизувати та узагальнити знання одинадцятикласників з теми; розвивати вміння аналізувати та синтезувати знання учнів з теми; виховувати стремління до самоконтролю, самоаналізу.

Тип уроку: урок контролю досягнень учнів.

Методи та прийоми: слово вчителя, виконання тестових завдань, фронтальна бесіда.

Обладнання: зошити для контрольних робіт, бланки для виконання тестового контролю.

 

ХІД УРОКУ

І.Вступне слово вчителя.



Поделиться:


Последнее изменение этой страницы: 2016-12-12; просмотров: 768; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы!

infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 18.221.85.142 (0.005 с.)