Заглавная страница Избранные статьи Случайная статья Познавательные статьи Новые добавления Обратная связь FAQ Написать работу КАТЕГОРИИ: ТОП 10 на сайте Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрацииТехника нижней прямой подачи мяча. Франко-прусская война (причины и последствия) Организация работы процедурного кабинета Смысловое и механическое запоминание, их место и роль в усвоении знаний Коммуникативные барьеры и пути их преодоления Обработка изделий медицинского назначения многократного применения Образцы текста публицистического стиля Четыре типа изменения баланса Задачи с ответами для Всероссийской олимпиады по праву
Мы поможем в написании ваших работ! ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?
Влияние общества на человека
Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрации Практические работы по географии для 6 класса Организация работы процедурного кабинета Изменения в неживой природе осенью Уборка процедурного кабинета Сольфеджио. Все правила по сольфеджио Балочные системы. Определение реакций опор и моментов защемления |
II. Актуалізація опорних знань.
Урок 35, 36, 37 Тема: Розв’язування задач з теми “Електропровідність електролітів. Закони Фарадея.” Мета: закріпити та поглибити знання учнів з даної теми на практиці; сформувати уміння і навички розв’язування задач; розвивати уяву пам? ять та увагу. Тип уроку: урок розв’язування задач. Обладнання: роздатка, довідники,Фізика-10 (Гончаренко). Хід уроку. I. Оргмомент II. Актуалізація опорних знань. 1. Що є електричним струмом у електролітах? 2. Який процес називаємо електролітичною дисоціацією? 3. Який процес називаємо електролізом? 4. Сформулюйте закон електролізу Фарадея. III. Розв’язування задач. №1. При пропусканні через електроліт струму 1,5 А за 5 хв на катоді виділилось 137 мг речовини. Що це за речовина? (Нікель) №2. В процесі електролізу із розчину срібної солі на катоді виділилось 300 мг срібла. Визначити заряд, який протікає через електроліт. (268 Кл) №3. При нікелюванні виробів за 2 год відклався шар нікелю товщиною 0,03 мм. Знайти густину струму при електролізі. Електрохімічний еквівалент нікелю 3·10-7 кг/Кл, його густина 8,9·103 кг/м3. №4. Електроди, опущені в розчин сульфату купруму, з’єднали з джерелом струму, ЕРС якого 12 В і внутрішній опір 0,2 Ом. Скільки міді виділиться на катоді за 5 хв? Опір розчину між електродами 0,4 Ом. №5. Для посріблення ложок протягом 5 годин через розчин солі срібла пропускають струм 2 А. Катодом були 10 ложок, кожна з яких має поверхню площею 50 см2. Визначити товщину шару срібла. №6. Електроди, занурені в розчин мідного купоросу, з’єднано з джерелом струму, ЕРС якого 2 В, а внутрішній опір 0,1 Ом. Опір електроліту між електродами 0,3 Ом. Яка маса міді виділиться на катоді за 10 хв? IV. Підсумки уроку. V. Домашнє завдання №846 (Римкевич)
Урок № 37, 38, 39
Тема: Основні положення молекулярно-кінетичної теорії будови речовини та її дослідне обґрунтування
Мета: ознайомлення учнів з поняттям молекулярної фізики як розділу фізичної науки, молекулярно-кінетичною теорією речовини та її основними положеннями та її дослідним обґрунтуванням на прикладі дифузії та броунівського руху.
Тип уроку: урок засвоєння нових знань
План уроку
Хід уроку I. Організаційний етап III. Повідомлення теми, мети й завдань уроку
План вивчення теми 1. Молекулярна фізика як розділ фізики. 2. Молекулярно - кінетична теорія будови речовини (МКТ). Розвиток поглядів на будову речовини. 3. Основні положення МКТ. Дослідне обґрунтування положень МКТ. Учитель пропонує учням самостійно сформулювати мету уроку і за необхідності вносить корективи у відповіді учнів. V. Сприймання і первинне осмислення нового матеріалу Молекулярно - кінетична теорія будови речовини (МКТ). VIII. Домашнє завдання 1. Вивчити теоретичний матеріал за підручником: § 18 2. Розв’язати задачі: § 18 стор.179 № 12,13 3. Творче завдання Підготувати повідомлення «Короткий історичний нарис про будову речовини» 4. Експериментальне завдання Провести один з дослідів 1) На дно двох склянок з водою (в одній склянці – холодна вода, в другій – гаряча) покласти по однаковому шматочку сухої фарби. Через кожні півгодини вимірювати рівень забарвленої води. Дати пояснення. 2) Візьміть два шматочка скла (можна - два однакових дзеркальця). Обмийте їх і висушіть. Притуліть щільно один до одного. Легко чи важко їх роз’єднати? Те саме проробіть с мокрим склом. Поясніть результати досліду
Урок 35, 36, 37 Тема: Розв’язування задач з теми “Електропровідність електролітів. Закони Фарадея.” Мета: закріпити та поглибити знання учнів з даної теми на практиці; сформувати уміння і навички розв’язування задач; розвивати уяву пам? ять та увагу. Тип уроку: урок розв’язування задач. Обладнання: роздатка, довідники,Фізика-10 (Гончаренко). Хід уроку. I. Оргмомент II. Актуалізація опорних знань. 1. Що є електричним струмом у електролітах? 2. Який процес називаємо електролітичною дисоціацією? 3. Який процес називаємо електролізом? 4. Сформулюйте закон електролізу Фарадея. III. Розв’язування задач. №1. При пропусканні через електроліт струму 1,5 А за 5 хв на катоді виділилось 137 мг речовини. Що це за речовина? (Нікель) №2. В процесі електролізу із розчину срібної солі на катоді виділилось 300 мг срібла. Визначити заряд, який протікає через електроліт. (268 Кл) №3. При нікелюванні виробів за 2 год відклався шар нікелю товщиною 0,03 мм. Знайти густину струму при електролізі. Електрохімічний еквівалент нікелю 3·10-7 кг/Кл, його густина 8,9·103 кг/м3. №4. Електроди, опущені в розчин сульфату купруму, з’єднали з джерелом струму, ЕРС якого 12 В і внутрішній опір 0,2 Ом. Скільки міді виділиться на катоді за 5 хв? Опір розчину між електродами 0,4 Ом. №5. Для посріблення ложок протягом 5 годин через розчин солі срібла пропускають струм 2 А. Катодом були 10 ложок, кожна з яких має поверхню площею 50 см2. Визначити товщину шару срібла. №6. Електроди, занурені в розчин мідного купоросу, з’єднано з джерелом струму, ЕРС якого 2 В, а внутрішній опір 0,1 Ом. Опір електроліту між електродами 0,3 Ом. Яка маса міді виділиться на катоді за 10 хв? IV. Підсумки уроку. V. Домашнє завдання №846 (Римкевич)
Урок № 37, 38, 39
Тема: Основні положення молекулярно-кінетичної теорії будови речовини та її дослідне обґрунтування
Мета: ознайомлення учнів з поняттям молекулярної фізики як розділу фізичної науки, молекулярно-кінетичною теорією речовини та її основними положеннями та її дослідним обґрунтуванням на прикладі дифузії та броунівського руху.
Тип уроку: урок засвоєння нових знань
План уроку
Хід уроку I. Організаційний етап
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Последнее изменение этой страницы: 2016-12-09; просмотров: 372; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы! infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 216.73.216.115 (0.006 с.) |