Не подано заяву про відкриття



Мы поможем в написании ваших работ!


Мы поможем в написании ваших работ!



Мы поможем в написании ваших работ!


ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?

Не подано заяву про відкриття



згідно вимог ст. 19 Закону України "Про виконавче провадження" підставою для відкриття виконавчого провадження є: заява стягувача або його представника; заява прокурора у випадках представництва інтересів громадянина або держави у суді; у разі, якщо виконавчий лист надійшов від суду на підставі ухвали про надання дозволу на примусове виконання рішення іноземного суду в порядку, встановленому законом; інші передбачені законом випадки. Відповідно до вимог п. 3.4, п. 3.4.1, п. 3.4.2 Інструкції з організації примусового виконання рішень заява про відкриття виконавчого провадження подається до органу ДВС у письмовій формі разом із оригіналом (дублікатом) виконавчого документа. До заяви стягувача про відкриття виконавчого провадження, яка подається представником стягувача, додається документ, що підтверджує його повноваження. На кожен поданий на примусове виконання документ стягувачем подається окрема заява про відкриття виконавчого провадження.

Згідно виконавчого документа стягувачем є НДЕКЦ при ГУ МВС України в м. Києві. Стягувачем не подано заяву про відкриття виконавчого провадження.

 

Відсутнє повне найменування та заява про відкриття

відповідно до вимог п. 3 ч. 1 ст. 18 Закону України "Про виконавче провадження" у виконавчому документі зазначаються, зокрема, повне найменування (для юридичних осіб) або ім'я (прізвище, власне ім'я та по батькові за наявності) (для фізичних осіб) стягувача і боржника, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), ідентифікаційний код суб'єкта господарської діяльності стягувача та боржника за наявності (для юридичних осіб), індивідуальний ідентифікаційний номер стягувача та боржника за наявності (для фізичних осіб - платників податків), а також інші дані, якщо вони відомі суду чи іншому органу, що видав виконавчий документ, які ідентифікують стягувача та боржника чи можуть сприяти примусовому виконанню, зокрема, дата народження боржника та його місце роботи (для фізичних осіб), місцезнаходження майна боржника, рахунки стягувача та боржника тощо.

Відповідно до вимог ч. 3 ст. 8 закону України "Про виконавче провадження" за виконавчим документом про стягнення в дохід держави коштів або про вчинення дій на користь чи в інтересах держави від її імені виступає орган, за позовом якого судом винесено відповідне рішення, або орган державної влади (окрім суду), який відповідно до закону прийняв таке рішення. За іншими виконавчими документами про стягнення в дохід держави коштів або про вчинення інших дій на користь чи в інтересах держави від її імені виступають органи державної податкової служби.

Додатково повідомляємо, що згідно вимог ст. 19 Закону України "Про виконавче провадження" підставою для відкриття виконавчого провадження є: заява стягувача або його представника; заява прокурора у випадках представництва інтересів громадянина або держави у суді; у разі, якщо виконавчий лист надійшов від суду на підставі ухвали про надання дозволу на примусове виконання рішення іноземного суду в порядку, встановленому законом; інші передбачені законом випадки. Відповідно до вимог п. 3.4, п. 3.4.1, п. 3.4.2 Інструкції з організації примусового виконання рішень заява про відкриття виконавчого провадження подається до органу ДВС у письмовій формі разом із оригіналом (дублікатом) виконавчого документа. До заяви стягувача про відкриття виконавчого провадження, яка подається представником стягувача, додається документ, що підтверджує його повноваження.

Таким чином, у виконавчому документі не зазначено повне найменування стягувача та стягувачем не подано заяву про відкриття виконавчого провадження.

 

Відмітка на виконавчому документі

відповідно до вимог п. 3.18.2. Інструкції з організації примусового виконання рішень відмітка на виконавчому документі засвідчується підписом державного виконавця та скріплюється печаткою органу ДВС.

Таким чином, у виконавчому документі відмітка державного виконавця не скріплена печаткою органу ДВС.

 

відповідно до вимог п. 3.18.1. Інструкції з організації примусового виконання рішень, при завершенні виконавчого провадження державний виконавець на виконавчому документі ставить відповідну відмітку, у якій зазначаються підстава завершення виконавчого провадження з посиланням на відповідну норму Закону, залишок нестягнутої суми, якщо за виконавчим документом проводилося стягнення, сума стягнутого виконавчого збору.

Таким чином, у виконавчому документі відсутня відмітка державного виконавця.

Відсутнє повне найменування

відповідно до вимог п. 3 ч. 1 ст. 18 Закону України "Про виконавче провадження" у виконавчому документі зазначаються, зокрема, повне найменування (для юридичних осіб) або ім'я (прізвище, власне ім'я та по батькові за наявності) (для фізичних осіб) стягувача і боржника, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), ідентифікаційний код суб'єкта господарської діяльності стягувача та боржника за наявності (для юридичних осіб), індивідуальний ідентифікаційний номер стягувача та боржника за наявності (для фізичних осіб - платників податків), а також інші дані, якщо вони відомі суду чи іншому органу, що видав виконавчий документ, які ідентифікують стягувача та боржника чи можуть сприяти примусовому виконанню, зокрема, дата народження боржника та його місце роботи (для фізичних осіб), місцезнаходження майна боржника, рахунки стягувача та боржника тощо.

Відповідно до вимог ч. 3 ст. 8 закону України "Про виконавче провадження" за виконавчим документом про стягнення в дохід держави коштів або про вчинення дій на користь чи в інтересах держави від її імені виступає орган, за позовом якого судом винесено відповідне рішення, або орган державної влади (окрім суду), який відповідно до закону прийняв таке рішення. За іншими виконавчими документами про стягнення в дохід держави коштів або про вчинення інших дій на користь чи в інтересах держави від її імені виступають органи державної податкової служби.

Відповідно до виконавчого документа стягувачем є держава, але не зазначено, який саме орган виступає від її імені, таким чином, виконавчий документ не відповідає вимогам статті 18 Закону України "Про виконавче провадження", а саме у виконавчому документі не зазначено повне найменування стягувача.

 

Відсутня гербова печатка

Відповідно до вимог ч. 3 ст. 18 Закону України «Про виконавче провадження» виконавчий документ повинен бути підписаний уповноваженою посадовою особою із зазначенням її прізвища та ініціалів і скріплений печаткою.

Таким чином, виконавчий лист № 2-1639, виданий 27.03.2012 Деснянським районним судом, не відповідає вимогам Закону України «Про виконавче провадження», оскільки на зазначеному виконавчому документі відсутня печатка суду.

 

Відсутні документи, що посвідчують повноваження на представництво

відповідно до вимог ст. 19 Закону України "Про виконавче провадження" державний виконавець відкриває виконавче провадження на підставі виконавчого документа, зазначеного в статті 17 Закону України "Про виконавче провадження", зокрема, за заявою стягувача або його представника про примусове виконання рішення.

Відповідно до вимог п. 2.11 Інструкції з організації примусового виконання рішень повноваження представників сторін, які беруть учать у виконавчому провадженні, мають бути посвідчені такими документами: а) довіреністю фізичної особи; б) довіреністю юридичної особи або документами, що посвідчують право представництва юридичної особи (документом про призначення керівником юридичної особи, тощо); в) рішенням про призначення опікуном, піклувальником чи управителем спадкового майна.

Таким чином, заявником не подано документа, що підтверджує його повноваження бути представником стягувача у виконавчому провадженні.

 



Последнее изменение этой страницы: 2016-07-15; просмотров: 67; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы!

infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 3.92.28.52 (0.01 с.)