Керівник: асистент Кисельова Н.В.



Мы поможем в написании ваших работ!


Мы поможем в написании ваших работ!



Мы поможем в написании ваших работ!


ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?

Керівник: асистент Кисельова Н.В.



Група № 3
1. Верещако Оксана Романівна
2. Воронова Марина Анатоліївна
3. Гарбар Богдана Павлівна
4. Герасименко Валентина Юріївна
5. Лісніченко Олександр Сергійович
6. Остапчук В’ячеслав Володимирович
7. Сім’яник Олена В’ячеславівна
8. Тарасюк Катерина Олександрівна
9. Ткачук Віктор Віталійович
10. Цибулько Альона Валеріївна
11. Чайчук Дмитро Вікторович

 

База практики: Стоматологічна поліклініка Дніпровського району, дитяче лікувально-хірургічне відділення, вул. П. Запорожця, 20

Керівник: асистент Кисельова Н.В.

 

Група № 4
1. Білан Роксолана Ярославівна
2. Водяницький Андрій Сергійович
3. Дем’яненко Дмитро Олександрович
4. Жарков Іван Миколайович
5. Кустрьо Тетяна Валеріївна
6. Кучіренко Тетяна Ігорівна
7. Лемко Іван Іванович
8. Литвинська Марія Миколаївна
9. Ніжинська Вікторія Вікторівна
10. Панченко Дмитро Валерійович
11. Селезньова Дар’я Михайлівна
12. Шафета Олег Борисович
Група № 11
1. Нісходовський Роман Олександрович
2. Попсуй Єгор Олександрович
3. Сметаняк Марія Степанівна
4. Стехна Роман Миколайович
5. Талько Роксолана Олегівна
6. Федевич Марія Олегівна

База практики: Дитяча клінічна лікарня № 7 Печерського району, щелепно-лицеве відділення, вул. Підвисоцького, 4Б

Керівник: асистент Коротченко Г.М.

 

Група № 5
1. Бойко Катерина Владиславівна
2. Грудненко Юрій Петрович
3. Дацюк Павло Петрович
4. Келип Альона Ігорівна
5. Ковальов Станіслав Степанович
6. Кузнєцова Анастасія Русланівна
7. Пономаренко Ольга Валеріївна
8. Ревігіна Ганна Віталіївна
9. Шевченко Олександра Вікторівна
10. Шехавцов Андрій Олександрович
11. Щербак Роман Олександрович

 

Група 24 (іноземна, англомовна)
1. Ал - Шаммарі Хус.Хусейн
2. Фаяз Могаддам Фумані Араш
3. Мозані Ахмед Алаа Мохамед
4. Імбор Корнелія
5. Шервіна Мошашаї
6. Мосле Шіразі Мохаммада
7. Ширкаш Неда

База практики: Дитяча стоматологічна поліклініка Оболонського району

пр-т Оболонський, 34Д

Керівник: асистент Єфіменко В.П.

 

Група № 6
1. Ардикуце Ігор Олексійович
2. Бабаскін Андрій Юрійович
3. Лисенко Марія Олександрівна
4. Луцик Олександра Юріївна
5. Міхайліді Ксенія Володимирівна
6. Назаренко Катерина Василівна
7. Осадчий Юрій Леонідович
8. Плужник Анна Олександрівна
9. Прикидько Олександр Романович
10. Степчин Анастасія Олександрівна
11. Супрунович Ірина Миколаївна
12. Цяк Богдан Михайлович

 

Група № 10
1. Антонова Анастасія Андріївна
2. Бєлкін Тимур Владиславович
3. Біда Олександр Віталійович
4. Васильчук Володимир Валерійович
5. Векуа Інга Джимшерівна
6. Гаврик Максим Юрійович
7. Гончарук Артемій Юрійович
8. Клемань Богдана Іванівна
9. Мірошниченко Ганна Олегівна
10. Павленко Катерина Ігорівна
11. Прокопенко Анастасія Вікторівна
12. Резнік Олександра Володимирівна

База практики: Дитяча стоматологічна поліклініка № 2 Шевченківського району

вул. Мельникова, 69А

Керівник: асистент Єгоров Р.І.

Група № 8
1. Агафонова Дар’я Геннадіївна
2. Басараб Анна Сергіївна
3. Валестані Назанін Аліївна
4. Данько Ліна Юріївна
5. Дудар Ганна Валеріївна
6. Заблоцька Леся Василівна
7. Лисачук Олександр Васильович
8. Піляй Віктор Сергійович
9. Пустоварова Катерина Сергіївна
10. Ус Аліна Анатоліївна
11. Ярошенко Ярослав Ігорович
Група № 11
1. Береза Тарас Олександрович
2. Дроздов Святослав Ігорович
3. Зименко Сергій Юрійович
4. Кульчинська Наталія Ігорівна
5. Лаврінець Юлія Михайлівна

База практики: Стоматологічний медичний центр НМУ, вул. Зоологічна,1.

Керівник: асистент Сульженко І.М.

 

Група 28 (іноземна)
1. Алтинсоя Бушра
2. Шефаі Сеєдмохаммада
3. Сеєдавшин Мотахарі
4. Арман Карімі
5. Шива Шаріфі
6. Діба Малікхіадом
7. Аль Рашиді Абдулатіф
8. Аль-Шаммарі Мохаммад
9. Аль- Шаммарі Нассер
10. Аль-Шаммарі Абдулла
11. Аль-Бахрані Таха
12. Мораді Малек
13. Емаді Сатаре
Група 26 (іноземна)
1. Такушевич Константин Андрійович
2. Начкебія Ірене
3. Ілампур Газала
4. Деловар Зухал
5. Закут Яру Салах
6. Тамер Ісса Мохаммад Мілхем
7. Аль Даманхурі Абдулла
8. Мохаммад Джавада Джокар
9. Сейф Емрані Соруш
10. Раджабзаде Сіна
11. Елахі Алідаді
12. Азімі Рашті Сєйед

 

Група 27 (іноземна)
1. Кармачов Ілля Євгенович
2. Букач Андрій Миколайович
3. Ткачова Олександра Вікторівна
4. Руткевич Катерина Романівна
5. Бондарук Василь
6. Пулко Дмитро
7. Васько Кирил
8. Юнусов Увайс
9. Аліакбар Ентезарі
10. Скібіцькій Едуард Євгенович
11. Бахаре Мохсені
12. Баніасаді Амін

 

Зимова виробнича практика лікарська з дитячої хірургічної стоматології з 22.01. по 23.01.2013 р. ІІ потік (12 – 23 групи та 25, 29, 30, 31 іноземні)

Керівники – викладачі кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії дитячого віку.

База практики: Центральна районна дитяча поліклініка Деснянського району, стоматологічне відділення, бул. Вигурівський, 4

Керівник: доцент Чехова І.Л.

 

Група № 12
1. Андреєв Сергій Вадимович
2. Артемчук Марина Іванівна
3. Беспальчук Тетяна Миколаївна
4. Гутник Олександр Юрійович
5. Кручковська Ганна Володимирівна
6. Лупаїна Олексій Миколайович
7. Паламаренко Дмитро Костянтинович
8. Паламарчук Олександр Віталійович
9. Шевченко Аліна Віталіївна
10. Щаслива Тетяна Вікторівна

 

Група № 19
1. Блажиєвська Марина Валеріївна
2. Возний Віталій Володимирович
3. Гаврилов Дмитро Валерійович
4. Гуцало Ольга Олександрівна
5. Зайцева Юлія Миколаївна
6. Івашкевич Марія Олександрівна
7. Ключка Марина Сергіївна
8. Копач Вікторія Валентинівна
9. Плюшко Юрій Вячеславович
10. Сивець Наталія Миколаївна
11. Туйзюкова Ольга Ігорівна.

База практики: Дитяча поліклініка № 1 Деснянського району, стоматологічне відділення, пр-т. Маяковського, 18А

Керівник: доцент Чехова І.Л.

 

Група № 15
1. Горопацька Анна-Марія Олегівна
2. Євтушенко Юлія Олегівна
3. Золотоверхий Дмитро Ігорович
4. Іонов Віталій Валерійович
5. Криворчук Ілона В’ячеславівна
6. Лисогор Василій Олександрович
7. Михайловська Юлія Валентинівна
8. Пігур Лілія Миколаївна
9. Прищ Вікторія Степанівна
10. Тимощук Сергій Володимирович
11. Ющенко Максим Дмитрович
12. Ярошенко Ярослава Сергіївна
Група № 18
1. Волінський Кирило Дмитрович
2. Герасимець Лідія Владиславівна
3. Гуріна Ольга Олександрівна
4. Коцюруба Максим Валерійович
5. Кошель Надія Миколаївна
6. Мазур Павло Іванович
7. Малова Ольга Вадимівна
8. Мартинюк Ганна Михайлівна
9. Паламар Анастасія Борисівна
10. Стефанович Дмитро Борисович

 

База практики: Дитяча стоматологічна поліклініка №1 Шевченківського району,

пр-т Перемоги, 76

Керівник: асистент Кисельова Н.В.

Група № 13
1. Ворона Вячеслав Володимирович
2. Голубов Сергій Олександрович
3. Домбровська Анжела Володимирівна
4. Іванків Оксана Степанівна
5. Коваленко Денис Дмитрович
6. Логвиненко Яна Олексіївна
7. Міщенко Микола Сергійович
8. Мотієнко Олександра Андріївна
9. Рекута Віталій Анатолійович
10. Соловей Дмитро Олегович
11. Ягудіна Анна Айратівна

 

Група № 20
1. Пелех Андрій Юрійович
2. Петрушанко Павло Анатолійович
3. Сачавський Володимир Васильович
4. Шолудченко Ольга Сергіївна
5. Янковський Вячеслав Олександрович

 

 

База практики: Стоматологічна поліклініка Дніпровського району, дитяче лікувально-хірургічне відділення, вул. П. Запорожця, 20

Керівник: асистент Кисельова Н.В.

 

Група № 14
1. Волощук Євгеній Сергійович
2. Гатальська Наталія Олександрівна
3. Григор’єв Володимир Андрійович
4. Гуляй Анастасія Юріївна
5. Зима(Таранченко) Катерина Юріївна
6. Кутасевич Ярослав Ігорович
7. Кучка Богдан Михайлович
8. Литвиненко Альона Олександрівна
9. Площинська Тетяна Володимирівна
10. Пулькін Олександр Сергійович
11. Шалівська Надія Іванівна
Група № 22
1. Безпалюк Світлана Миколаївна
2. Білоненко Юлія Олегівна
3. Кучеренко Наталія Анатоліївна
4. Луньов Євгеній Сергійович
5. Небрат Надія Володимирівна
6. Новосьолова Катерина Олександрівна
7. Онуфран Антон Олегович
8. Рак Богдана Володимирівна
9. Сокур Любов Іванівна
10. Черевань Ольга Юріївна

База практики: Дитяча клінічна лікарня № 7 Печерського району, щелепно-лицеве відділення, вул. Підвисоцького, 4Б



Последнее изменение этой страницы: 2016-06-19; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы!

infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 3.235.227.117 (0.008 с.)