Керівники – викладачі кафедри дитячої терапевтичної стоматології 





Мы поможем в написании ваших работ!



ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?

Керівники – викладачі кафедри дитячої терапевтичної стоматології



База практики: ЦРДП Деснянського району, стоматологічне відділення,

бул. Вигурівський, 4

Керівник: асистент Шаповалова Г.І.

 

Група № 1
1. Андронюк Дмитро Валерійович
2. Будчик Олександр Петрович
3. Головатюк Олександр Анатолійович
4. Гончарова Анастасія Павлівна
5. Кучерова Євгенія Дмитрівна
6. Левченко Дарина Олександрівна
7. Лозицька Ірина Олександрівна
8. Любиченко Ірина Петрівна 21
9. Ляхоцька Мар’яна Володимирівна
10. Опанасюк Олексій Валерієвич
11. Черногорський Денис Михайлович
12. Яцик Любов Сергіївна

 

Група № 18
1. Волінський Кирило Дмитрович
2. Герасимець Лідія Владиславівна
3. Гуріна Ольга Олександрівна
4. Коцюруба Максим Валерійович
5. Кошель Надія Миколаївна
6. Мазур Павло Іванович
7. Малова Ольга Вадимівна
8. Мартинюк Ганна Михайлівна
9. Паламар Анастасія Борисівна
10. Стефанович Дмитро Борисович

 

База практики: Дитяча стоматологічна поліклініка № 1 Шевченківського району

пр-т Перемоги, 76

Керівник: асистент Плиска О.М.

 

Група № 2
1. Блажчук Віктор Вікторович
2. Божок Єгор Васильович
3. Закусило Олександра Олександрівна
4. Іванова Марія В’ячеславівна
5. Коваль Людмила Леонідівна
6. Олевський Богдан Романович
7. Рубан Олег Ігорович
8. Садовничий Антон Сергійович
9. Салманова Саадат Байбала Кизи
10. Шевців Юрій Миронович
11. Якуш Олександр Геннадійович

 

Група № 3
1. Верещако Оксана Романівна
2. Воронова Марина Анатоліївна
3. Гарбар Богдана Павлівна
4. Герасименко Валентина Юріївна
5. Лісніченко Олександр Сергійович
6. Остапчук В’ячеслав Володимирович
7. Сім’яник Олена В’ячеславівна
8. Тарасюк Катерина Олександрівна
9. Ткачук Віктор Віталійович
10. Цибулько Альона Валеріївна
11. Чайчук Дмитро Вікторович

База практики: дитяча стоматологічна поліклініка № 2 Шевченківського району

вул. Мельникова, 69а

Керівник: асистент Мозгова О.М.

 

Група № 4
1. Білан Роксолана Ярославівна
2. Водяницький Андрій Сергійович
3. Дем’яненко Дмитро Олександрович
4. Жарков Іван Миколайович
5. Кустрьо Тетяна Валеріївна
6. Кучіренко Тетяна Ігорівна
7. Лемко Іван Іванович
8. Литвинська Марія Миколаївна
9. Ніжинська Вікторія Вікторівна
10. Панченко Дмитро Валерійович
11. Селезньова Дар’я Михайлівна
12. Шафета Олег Борисович
Група № 20
1. Авраменко Євгеній Валерійович
2. Баляш Ярина Орестівна
3. Варчук Анжела Сергіївна
4. Клименко Наталія Юріївна
5. Кучменко Єлизавета Вадимівна
6. Пелех Андрій Юрійович
7. Петрушанко Павло Анатолійович
8. Сачавський Володимир Васильович
9. Шолудченко Ольга Сергіївна
10. Янковський Вячеслав Олександрович

База практики:Дитяча стоматологічна поліклініка Оболонського району,

пр-т Оболонський, 34-д

Керівник: асистент Дуда О.В.

 

Група № 10
1. Антонова Анастасія Андріївна
2. Бєлкін Тимур Владиславович
3. Біда Олександр Віталійович
4. Васильчук Володимир Валерійович
5. Векуа Інга Джимшерівна
6. Гаврик Максим Юрійович
7. Гончарук Артемій Юрійович
8. Клемань Богдана Іванівна
9. Мірошниченко Ганна Олегівна
10. Павленко Катерина Ігорівна
11. Прокопенко Анастасія Вікторівна
12. Резнік Олександра Володимирівна

 

Група № 12
1. Андреєв Сергій Вадимович
2. Артемчук Марина Іванівна
3. Беспальчук Тетяна Миколаївна
4. Гутник Олександр Юрійович
5. Кручковська Ганна Володимирівна
6. Лупаїна Олексій Миколайович
7. Паламаренко Дмитро Костянтинович
8. Паламарчук Олександр Віталійович
9. Шевченко Аліна Віталіївна
10. Щаслива Тетяна Вікторівна

 

База практики: Дитяча поліклініка № 1 Святошинського району, стоматологічне відділення вул. Уборевича, 11

Керівник: доцент Зайцева Є.М.

Група № 5
1. Бойко Катерина Владиславівна
2. Грудненко Юрій Петрович
3. Дацюк Павло Петрович
4. Келип Альона Ігорівна
5. Ковальов Станіслав Степанович
6. Кузнєцова Анастасія Русланівна
7. Пономаренко Ольга Валеріївна
8. Ревігіна Ганна Віталіївна
9. Шевченко Олександра Вікторівна
10. Шехавцов Андрій Олександрович
11. Щербак Роман Олександрович

 

Група № 6
1. Ардикуце Ігор Олексійович
2. Бабаскін Андрій Юрійович
3. Лисенко Марія Олександрівна
4. Луцик Олександра Юріївна
5. Міхайліді Ксенія Володимирівна
6. Назаренко Катерина Василівна
7. Осадчий Юрій Леонідович
8. Плужник Анна Олександрівна
9. Прикидько Олександр Романович
10. Степчин Анастасія Олександрівна
11. Супрунович Ірина Миколаївна
12. Цяк Богдан Михайлович
Група № 14
1. Волощук Євгеній Сергійович
2. Гатальська Наталія Олександрівна
3. Григор’єв Володимир Андрійович
4. Гуляй Анастасія Юріївна
5. Зима(Таранченко) Катерина Юріївна
6. Кутасевич Ярослав Ігорович
7. Кучка Богдан Михайлович
8. Литвиненко Альона Олександрівна
9. Площинська Тетяна Володимирівна
10. Пулькін Олександр Сергійович
11. Шалівська Надія Іванівна

База практики:Дитяча стоматологічна поліклініка ДКЛ № 9 Подільського району,

вул. Копиловська, 12-б.

Керівник: асистент Сороченко Г.В.

 

Група № 7
1. Ващук Тетяна Федорівна
2. Журенко Денис Борисович
3. Кравченко Григорій Віталійович
4. Кривошеєва Ольга Олександрівна
5. Лисенко Анастасія Сергіївна
6. Міхальов Роман Миколайович
7. Нечипоренко Альона Володимирівна
8. Ніколаєнко Ірина Юріївна
9. Походзіло Олег Олександрович
10. Пульнова Анна Сергіївна
11. Шишков Дмитро Миколайович

 

Група № 8
1. Агафонова Дар’я Геннадіївна
2. Басараб Анна Сергіївна
3. Валестані Назанін Аліївна
4. Данько Ліна Юріївна
5. Дудар Ганна Валеріївна
6. Заблоцька Леся Василівна
7. Лисачук Олександр Васильович
8. Піляй Віктор Сергійович
9. Пустоварова Катерина Сергіївна
10. Ус Аліна Анатоліївна
11. Ярошенко Ярослав Ігорович

 

База практики: Поліклініка № 1 ДКЛ № 3, стоматологічне відділення,

вул. Соціалістична, 12

Керівник: асистент Немирович Ю.П.

 

Група № 9
1. Воронін Олександр Юрійович
2. Живова Олена Володимирівна
3. Кирієнко Оксана Сергіївна
4. Коваль Ірина Петрівна
5. Лисаченко Дмитро Станіславович
6. Мухлиніна Катерина Ігорівна
7. Михайлюк Вікторія Сергіївна
8. Павленко Яна Вікторівна
9. Поляковська Олександра Сергіївна
10. Савчук Оксана Ігорівна
11. Шевченко Тарас Вікторович
12. Наджафі Мехді

 

Група № 22
1. Безпалюк Світлана Миколаївна
2. Білоненко Юлія Олегівна
3. Кучеренко Наталія Анатоліївна
4. Луньов Євгеній Сергійович
5. Небрат Надія Володимирівна
6. Новосьолова Катерина Олександрівна
7. Онуфран Антон Олегович
8. Рак Богдана Володимирівна
9. Сокур Любов Іванівна
10. Черевань Ольга Юріївна

 

База практики: Дитяча поліклініка № 1 Дніпровського району, стоматологічне відділення, вул. Тичини, 12.

Керівник: асистент Вовченко Л.О.

 

Група № 11
1. Береза Тарас Олександрович
2. Дроздов Святослав Ігорович
3. Зименко Сергій Юрійович
4. Кульчинська Наталія Ігорівна
5. Лаврінець Юлія Михайлівна
6. Нісходовський Роман Олександрович
7. Попсуй Єгор Олександрович
8. Сметаняк Марія Степанівна
9. Стехна Роман Миколайович
10. Талько Роксолана Олегівна
11. Федевич Марія Олегівна

 

Група № 13
1. Ворона Вячеслав Володимирович
2. Голубов Сергій Олександрович
3. Домбровська Анжела Володимирівна
4. Іванків Оксана Степанівна
5. Коваленко Денис Дмитрович
6. Логвиненко Яна Олексіївна
7. Міщенко Микола Сергійович
8. Мотієнко Олександра Андріївна
9. Рекута Віталій Анатолійович
10. Соловей Дмитро Олегович
11. Ягудіна Анна Айратівна

 

База практики: Стоматологічний медичний центр НМУ,

вул. Зоологічна,1.

Керівник: асистент Мельник Т.О.

 

Група № 15
1. Горопацька Анна-Марія Олегівна
2. Євтушенко Юлія Олегівна
3. Золотоверхий Дмитро Ігорович
4. Іонов Віталій Валерійович
5. Криворчук Ілона В’ячеславівна
6. Лисогор Василій Олександрович
7. Михайловська Юлія Валентинівна
8. Пігур Лілія Миколаївна
9. Прищ Вікторія Степанівна
10. Тимощук Сергій Володимирович
11. Ющенко Максим Дмитрович
12. Ярошенко Ярослава Сергіївна

 

Група № 16
1. Возна Ольга Леонідівна
2. Гнатченко Віта Михайлівна
3. Ігнатушко Марина Валентинівна
4. Зусько Олександр Миколайович
5. Кузьмінська Катерина Русланівна
6. Маслюкова Марина Артурівна
7. Онищук Ярослав Васильович
8. Перлова Аліна Олександрівна
9. Рекеда Анастасія Володимирівна
10. Сіранчук Дмитро Васильович
11. Фурманюк Ксенія Геннадіївна

 

Група № 21
  1. Алєксєєв Андрій Володимирович  
  2. Бобрук Юлія Анатоліївна  
  3. Домбровська Олена Борисівна  
  4. Заславський Олександр Михайлович  
  5. Коновалова Марина Сергіївна  
  6. Костюченко Віктор Вікторович  
  7. Мальченко Ірина Вікторівна  
  8. Рудевич Богдан Вікторович  
  9. Ситник Руслана Ігорівна  
  10. Сичук Володимир Володимирович  
  11. Ягодзінський Віталій Васильович  
       

 

База практики: Стоматологічний медичний центр НМУ,

вул. Зоологічна,1.

Керівник: доцент Любарець С.Ф.

 

Група 24 (іноземна, англомовна)
1. Ал - Шаммарі Хус.Хусейн
2. Фаяз Могаддам Фумані Араш
3. Мозані Ахмед Алаа Мохамед
4. Імбор Корнелія
5. Шервіна Мошашаї
6. Мосле Шіразі Мохаммада
7. Ширкаш Неда

 

Група 25 (іноземна, англомовна)
1. Пур Хосро Парісу
2. Халліііхаманех Реза
3. Сіна Шахабі
4. Пайені Наргес
5. Кадеми Фар Амин
6. Камальванді Марджан
7. Самі Асадіана
Група 28 (іноземна)
1. Алтинсоя Бушра
2. Шефаі Сеєдмохаммада
3. Сеєдавшин Мотахарі
4. Арман Карімі
5. Шива Шаріфі
6. Діба Малікхіадом
7. Аль Рашиді Абдулатіф
8. Аль-Шаммарі Мохаммад
9. Аль- Шаммарі Нассер
10. Аль-Шаммарі Абдулла
11. Аль-Бахрані Таха
12. Мораді Малек
13. Емаді Сатаре

База практики: Стоматологічний медичний центр НМУ,

вул. Зоологічна,1.

Керівник: асистент Воєвода О.О.

 

Група № 17
1. Бойко Єлизавета Вікторівна
2. Вітковська Ірина Ігорівна
3. Гуменюк Вадим Сергійович
4. Дембіцький Михайло Сергійович
5. Магдик Олексій Юрійович
6. Марщівська Юлія Олександрівна
7. Морозовська Ольга Станіславівна
8. Палазюк Олександр Ігорович
9. Панченко Анастасія Валентинівна
10. Рафальська Анастасія Олексіївна
11. Скрипач Олена Михайлівна

 

Група № 19
1. Блажиєвська Марина Валеріївна
2. Возний Віталій Володимирович
3. Гаврилов Дмитро Валерійович
4. Гуцало Ольга Олександрівна
5. Зайцева Юлія Миколаївна
6. Івашкевич Марія Олександрівна
7. Ключка Марина Сергіївна
8. Копач Вікторія Валентинівна
9. Плюшко Юрій Вячеславович
10. Сивець Наталія Миколаївна
11. Туйзюкова Ольга Ігорівна.
Група 26 (іноземна)
1. Такушевич Константин Андрійович
2. Начкебія Ірене
3. Ілампур Газала
4. Деловар Зухал
5. Закут Яру Салах
6. Тамер Ісса Мохаммад Мілхем
7. Аль Даманхурі Абдулла
8. Мохаммад Джавада Джокар
9. Сейф Емрані Соруш
10. Раджабзаде Сіна
11. Елахі Алідаді
12. Азімі Рашті Сєйед

 

Група 27 (іноземна)
1. Кармачов Ілля Євгенович
2. Букач Андрій Миколайович
3. Ткачова Олександра Вікторівна
4. Руткевич Катерина Романівна
5. Бондарук Василь
6. Пулко Дмитро
7. Васько Кирил
8. Юнусов Увайс
9. Аліакбар Ентезарі
10. Скібіцькій Едуард Євгенович
11. Бахаре Мохсені
12. Баніасаді Амін

База практики: Стоматологічний медичний центр НМУ,

вул. Зоологічна,1.

Керівник: доцент Кононович О.Ф.

 

Група № 23
1. Андрійчук Любов Миколаївна
2. Білобров Ярослав Іванович
3. Білоцька – Щерба Христина Сергіївна
4. Бусель Оксана Борисівна
5. Довбиш Юлія Вікторівна
6. Заяць Катерина Володимирівна
7. Мельник Раїса Андріївна
8. Осадча Ірина Миколаївна
9. Попенко Анна Сергіївна
10. Решітник Мирослава Анатоліївна
11. Тарасенко Соломія Ярославівна

 

Група 29 (іноземна)
1. Фазілатх Аббас
2. Руіс Вісал
3. Мунір Чалиша
4. Пакларі Сіна
5. Бентол Хода Могадасі
6. Шируі Махді
7. Пейдар Сіну
8. Аль Рашиді Хамад
9. Азімі Зольфагар
10. Ярмош Ольга
11. Кучинська Анастасія
12. Тахті Афсане

 

Група 30 (іноземна)
1. Алішанова Жаля
2. Карзан Євгенія Олександрівна
3. Сапежук Олексій Олександрович
4. Бахрамі Халіл
5. Ду Сі
6. Базарафкандаріоні Аліреза
7. Базрафкандуріані Назіла
8. Захра Юнесі
9. Фатеме Юнесі
10. Ширалі Теймаз
11. Бровер Антон
12. Новаковскі Кіріл

 

Група 31 (іноземна)
1. Йаху Насера
2. Мотагі Ширін
3. Ахмаді Пежман
4. Шаріфі Камран
5. Хосейн Аджеліан
6. Мохаммадреза Пасбансулут
7. Деггандегнаві Хосейн
8. Саід Джалалатвакілканді
9. Аль Маджид Салман
10. Аль Мукхі Сулейман
11. Багері Ельміра
12. Ван Пен
13. Чень Сюган

 

 





Последнее изменение этой страницы: 2016-06-19; просмотров: 163; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы!

infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 54.92.164.9 (0.008 с.)