Заглавная страница Избранные статьи Случайная статья Познавательные статьи Новые добавления Обратная связь КАТЕГОРИИ: АрхеологияБиология Генетика География Информатика История Логика Маркетинг Математика Менеджмент Механика Педагогика Религия Социология Технологии Физика Философия Финансы Химия Экология ТОП 10 на сайте Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрацииТехника нижней прямой подачи мяча. Франко-прусская война (причины и последствия) Организация работы процедурного кабинета Смысловое и механическое запоминание, их место и роль в усвоении знаний Коммуникативные барьеры и пути их преодоления Обработка изделий медицинского назначения многократного применения Образцы текста публицистического стиля Четыре типа изменения баланса Задачи с ответами для Всероссийской олимпиады по праву Мы поможем в написании ваших работ! ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?
Влияние общества на человека
Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрации Практические работы по географии для 6 класса Организация работы процедурного кабинета Изменения в неживой природе осенью Уборка процедурного кабинета Сольфеджио. Все правила по сольфеджио Балочные системы. Определение реакций опор и моментов защемления |
Відомість кутів повороту, прямих, кругових і перехідних кривих
Встановлення вихідних даних 1) Зливовий район для Луганської області – 4 2) Вірогідність перевищення паводку для труби на дорозі III категорії – 2%. 3) Інтенсивність дощу часової тривалості (за таблицею) ач = 0,74 мм/хв. 4) Площа водозбірного басейну, визначається як сума площин геометричних фігур, на які можна розбити площу басейну планиметром або політці з квадратами: F=f1+ f2+ f3+ f4+ f5+ f6+ f7+ f8= 0,05+0,055+0,084+0,040+0,10+0,05+0,2=0.58 км2 5) Довжина головного логу: L= l1+ l2+ l3+ l4=0,2+0.13+0.38+0,5=1,21км. 6) Середній ухил головного догу іл=0.01 7) Ухил логу біля споруди, визначається як ухил між точками, розташованими вище і нижче на 50 м осьової точки труби: іс= = 8) Коефіцієнт переходу від інтенсивності зливи годинної тривалості (за таблицею) К1=1,30. 9) Коефіцієнт втрат стоку (за таблицею) α=0,50. 10) Коефіцієнт редукції (за таблицею) φ=0,64. 11) Максимальна зливова витрата, визначається за формулою: Qл=16,7 ач К1 F α φ = 16,7*0,74*1,30*0,58*0,50*0.64 = 2,98 м3/с. 12) Загальний об’єм стоку зливових вод: W = 60000 = 7525,70 м3. 13) Коефіцієнт дружності повноводдя (за таблицею) К0 = 0.010; показник ступеню (за таблицею) n = 0,17
14)Середній багаторічний шар стоку: h =40*1,1 = 44 мм. 15)Коефіцієнт варіації С v = 0,5* 1,25 = 0,63 16)Коефіцієнт асиметрії Сs = 3 Сv = 3*0,44 = 1,89. 17)Модульний коефіцієнт (за таблицею) Кр = 4,0. 18)Розрахунковий шар сумарного стоку: hР = 44*2 = 88 мм. 19)Коефіцієнти заозерності та заболочування ; 20)Максимальна снігова витрата
0,44м3/с Отримані результати заносимо в таблицю. Максимальна зливова витрата більша максимальної снігової. Пропустити зливову витрату (Qл = 2,98 зможе кругла безнапірна труба діаметром 1,25 м3 глибиною води перед трубою 1,37 м зі швидкістю на виході труби v =3,20м/с)
Визначення мінімальної висоти насипу біля труби Мінімальна товщина засипки труб встановлена = 0,50м. Так як товщина дорожнього одягу hдо=0,50м, то приймаємо мінімальну товщину засипки труби 0,50 м. Hmin = hтр + δ + = =1,87 м. Визначення довжини труби Довжина труби залежить від висоти насипу, яку приймають рівною робочій відмітці повздовжнього профілю на трубі. 1) Довжина труби без оголівки:
20,90
2) Повно довжина труби з оголовкою: Lтр=20,90 + 2*2,26 =25,42 Призначення укріплення біля труби 1) Швидкістьпотоку при розсіченні за трубою: v = 1,5 vвих =1,5 *3,20 = 4,8м/с. 2) Типові геометричні характеристики укріплення для труби d =1,25 м; а = 2,5м; L =2,0 м; N1 = 7,4м; N2 =7,9 м; Т =1,1 м; Тк = 0,75м; Р =4,1 м. Основні розрахунки показники запроектованої труби заносять у Відомість розрахункових даних штучних споруд.
ПОВЗДОВЖНІЙ ПРОФІЛЬ 4.1. Обогрунтування рекомендованої рабочої відмітки.
Аналізіючи район проектування траси за умовами зволоження місцевості встановлено, що траса проходить: -1 тип місцевості I -на діляньці від ПК 0.00+00 до ПК 17+80,00 Рекомендована рабоча відмітка для I типу місцевості за умовами зволоження визначаються за формулою: hp=hд.о –Cio,(м); де hд.о –товщина дорожнього одягу (м) – 0,50м С – ширина обочини – 2,50м iо - ухил обочини, (‰) – 0,045 hр=0. 50 - 2.50×0.045= 0.113 (м);. Рекомендована рабоча відмітка за умовою снігонезаносимості визнячаються за формулою: Нр=Нсн.+hбр.,(м), де:hбр.- піднесення бровки насыпу над розрахунковим рівнем снегового покриву. Нсн-розрахункова висота снігового покриву 0,63м, hбр.-висота незаносимого насипу,(м), hбр=06м-для доріг 3 категорії, Нр=0,6+0,63=1,23м;
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Последнее изменение этой страницы: 2016-04-26; просмотров: 221; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы! infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 18.225.149.32 (0.009 с.) |