Заглавная страница Избранные статьи Случайная статья Познавательные статьи Новые добавления Обратная связь КАТЕГОРИИ: АрхеологияБиология Генетика География Информатика История Логика Маркетинг Математика Менеджмент Механика Педагогика Религия Социология Технологии Физика Философия Финансы Химия Экология ТОП 10 на сайте Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрацииТехника нижней прямой подачи мяча. Франко-прусская война (причины и последствия) Организация работы процедурного кабинета Смысловое и механическое запоминание, их место и роль в усвоении знаний Коммуникативные барьеры и пути их преодоления Обработка изделий медицинского назначения многократного применения Образцы текста публицистического стиля Четыре типа изменения баланса Задачи с ответами для Всероссийской олимпиады по праву Мы поможем в написании ваших работ! ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?
Влияние общества на человека
Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрации Практические работы по географии для 6 класса Организация работы процедурного кабинета Изменения в неживой природе осенью Уборка процедурного кабинета Сольфеджио. Все правила по сольфеджио Балочные системы. Определение реакций опор и моментов защемления |
Фінансово-господарські операції ВО «Крокус»
Необхідно: 1. Обчислити податок на прибуток за ІІ кв. звітного податкового періоду, що підлягає сплаті до бюджету. 2. Заповнити декларацію про прибуток підприємства. 3. Указати строки подання декларації до ДПІ та строки сплати податку на прибуток до бюджету. Розвязок: Квартал Доход:3200:1,2=2666,67+90=2756,7 Витрати: 80+29,6+2+15=126,6 тис.грн Прибуток=2756,7-126,6=2630,1 тис.грн Податок на приб=2630*19%=499,7 тис.грн Податок на приб з урах патенту=499,7-0,3=499,4 тис.грн Квартал Доход=4260:1,2+30+110=3690 тис.грн Витрати=135+135*0,37+4+2+29,1=220,1 Приб=3690-220,1=3469,9 Податок на приб=3469,9*19%=659,3 Податок на приб з урах патенту=659,3-0,3=659 Податок до сплати за 2 квартали = 499,4 + 659=1158,4 тис.грн Задача З звітний період по підприємству, яке є платником ПДВ визначено такі показники та здійснено нижче вказані операції: 1) для формування собіварт та ціни од.прод. є такі дані: - матеріальні та прирівняні до них витрати 200грн - з/п виробн.. персоналу 52грн - амортизаційні відрах виробничих основних засобів 15грн - інші витр. 20грн - норма рентаб. 40% 2) у звітному періоді виготовлено 12000шт виробів і відвантажено 2000шт - включ: до доходів 803600грн (135.4.1), до витрат 574000грн (138.1.1) 3) отримано безповоротну фінансову допомогу 50 000грн – включ до доходів 135.5.4 4) отримано доходи від здавання в оренду приміщення 12000грн з ПДВ (врах до доходів, але без ПДВ – 10000грн, 135.5.2)
5) отримано в звітному періоді матеріалів, сировини, комплектуючих 410000грн – не врах, 138.4 6) витрати на оплату праці 80000грн – врах у вирати, 138.10.2 7) нараховано у звітн пер плата за землю 23000грн (врах витрати,), та податку на прибуток 18000грн (не врах, 139.1.6) 8) сума інших витрат, пов’язаних з провадженням господарської діяльності 30000грн (врах витрати, 138.12.1) 9) отримані дивіденди від укр.п/п. «Кришталь» 20000грн – врах, доходи, 136.1.12 10) отримано кредит від банку «Аваль» 25000грн (не врах, 136.1.20) 11) погашено кредит банка «Правекс» 30000грн (не врах, 139.1.4) 12) нараховано і оплачено % за кредитом банку «Правекс» 9000грн (врах до витрат, 138.10.5) 13) сума сплачених у звітному періоді штрафних санкцій 3000грн (не врах, 139.1.11) 14) отримано аванс від покупця продукції 120000грн (не врах, 136.11) 15) придбано осн. Засоби виробничого признач (з ПДВ) 36000 грн (не врах) Вирахувати суму податку на прибуток, що підлягає сплаті за відповідний звітний період Рішення Собі варт. Од. прод.= 200+52+15+20=287грн Ціна= 287*1,4=401,8грн Дохід від реаліз.=2000*401,8=803600грн Витрати на собів.=2000*287=574000грн Сума витрат= 574000+23000+9000+80000+30000=716000грн Сума доходів= 803600+50000+100000=953600грн Прибуток= Дох-Витр=953600-716000=237600грн. Сума под.на приб.=237600*0,19 (ставка 19%)=45144грн. ТЕМА 11. ПДФО Завдання 1. Громадянину, який має посвідчення потерпілого від аварії на ЧАЕС ІІ категорії, за березень поточного року за місцем основної роботи нарахована заробітна плата в розмірі 2580 грн. З 11 по 16 березня робітник перебував у відрядженні, 10 березня він отримав підзвітну суму у розмірі 2500 грн. Фактичні витрати склали: вартість проїзду (з ПДВ) – 620 грн., вартість проживання в готелі (з ПДВ) – 1600 грн. Необхідно: 1. Визначити загальний оподатковуваний дохід робітника. 2. Обчислити суму податку на доходи фізичних осіб та вказати строки його сплати (перерахування) до бюджету. 3. Визначити право платника податку на отримання податкової соціальної и. Примітка. Терміни виплати зарплати: 1 та 15 числа кожного місяця. Рішення: 1. Сума витрат на відрядження з урах. Встановлених норм=620+1600+30*6дней=2400грн Якщо підзвітна сума більше витрат на відрядження (2500-2400=100грн) і неповернена своєчасно до каси, вона є додатковим доходом для платника, такий доход оподатковується із застосуванням відповідного коефіцієнта.
Податок з з/п: ЄСВ=2580*3,6%=92,88грн ПСП немає, т.я. з/п більше ніж мінімальна з/п*1,4 (це 1610грн). 1610грн – гранична сума з/п для надання ПСП у 2013р. Сума ПДФО з з/п= (з/п-ЄСВ-ПСП)*15%=(2580-92,88)*15%=373,07грн Рохраховуємо суму податку з суми перевищення витрат на відрядження 2500-2400=100грн 100*1,1764=117,64грн Сума ПДФО з відрядж.=117,64*15%=17,65грн Загальна сума податку, що підлягає утриманню 17,65+373,07=390,72грн.
Завдання 2. Громадянину, який має 3-х дітей віком до 18 років, у квітні поточного року за місцем основної роботи нарахована заробітна плата в сумі 2750 грн. Крім того, він отримав 550 грн. премії з фонду матеріального заохочування. Громадянин працює також за сумісництвом в іншій організації, де йому щомісячно нараховується 1600 грн. Необхідно: 1. Визначити загальний оподатковуваний дохід робітника. 2. Обчислити суму податку на доходи фізичних осіб та вказати строки його сплати (перерахування) до бюджету. 3. Визначити право платника податку на отримання податкової соціальної пільги. Примітка. Терміни виплати зарплати: 2 та 16 числа кожного місяця. Рішення Загальний оподатковуваний дохід= 2750+550=3300грн ЄСВ1=3300*3,6%=118,8грн ЄСВ2=1600*3,6=57,6грн Гран сума з/п=1610*3=4830грн більше ніж 3300грн – має право на ПСП ПСП=1147*100%*50%*3=1720,5грн Сума ПДФО за осн.місцем роботи= (3300-118,8-1720,5)*15%=219,23грн Сума ПДФО за сумісн.= (1600-57,6)*15%=231,35грн
Завдання 3. Робітниці підприємства у травні поточного року за місцем основної роботи нарахована заробітна плата в сумі 2700 грн. і допомога по догляду за хворою дитиною в сумі 600 грн. Крім того, вона щомісячно отримує допомогу на дитину як одинока мати у сумі 10% від рівня прожиткового мінімуму (дитині 5 років). У квітні місяці робітниці також нараховані дивіденди у АТ “Схід” в сумі 500 грн. Необхідно: 1. Визначити загальний оподатковуваний дохід робітника. 2. Обчислити суму податку на доходи фізичних осіб та вказати строки його сплати (перерахування) до бюджету. 3. Визначити право платника податку на отримання податкової соціальної пільги. Примітка. Терміни виплати зарплати: 3 та 18 числа кожного місяця. Рішення Заг. Оподатков. дохід =2700+600=3300грн ЄСВ=118,8грн Доп. на дитину не оподатковується відп до см. 165.1.1 ПКУ Більше 1610 – ПСП не надається Сума ПДФО= (3300-118,8)*15%=477,18 Дивіденди оподатков згідно зі ст. 164.2.8, 167.2 (5%) 500*0,05=25 грн 477,18+25=502,18 грн
Завдання 7. Гр. Кірову А.Б., який є інвалідом дитинства, за місцем основної роботи у січні поточного року нараховані заробітна плата у розмірі 2412 грн., премія із фонду матеріального заохочення – 680 грн., по листку тимчасової непрацездатності (дні хвороби – з 15 по 28 грудня) – 1078 грн. З 2 лютого по 12 березня громадянину надана відпустка. Сума відпускних склала 3200 грн., у т.ч. за березень – 920 грн. Крім того, у січні йому надана матеріальна допомога з фонду адміністрації у розмірі 700 грн., а також путівка на лікування у санаторій вартістю 4280 грн., за яку він сплатив 10% її вартості. Необхідно: 1. Визначити загальний оподатковуваний дохід за кожен місяць. 2. Обчислити суму податку на доходи фізичних осіб. 3. Указати строки сплати (перерахування) утриманої суми податку на доходи фізичних осіб до бюджету, в тому числі коли працівник іде у відпустку.
Примітка: 1. Заробітна плата гр. Кірова А.Б. за грудень склала 1190 грн., податок утримано згідно чинного законодавства. 2. Термін виплати зарплати: 3 та 18 числа кожного місяця. Рішення ПДФО за грудень ЄСВ=1190*3,6%=42,84грн ПСП=1147*150%*50%=860,25грн ПДФО=(1190-42,84-860,25)*15%=43,04грн Перерахунок ПДФО за грудень з урахув допомоги з тимчасової непрацездатності Дохід=1190+1078=2268грн ЄСВ=1190*3,6%+1078*2%=42,84+21,56=64,4грн ПДФО= (2268-64,4)*15%=330,54грн Сума ПДФО до утримання = 330,54-43,04=287,5грн ПДФО за січень Дохід=2412+680=3092грн За умови, що матеріальна допомога має цільовий характер (систематичний), оподатковується разом із з/п 3092+700=3792грн Вартість путівки у місячний оподатокуваний дохід не включ (165.1.3) ЄСВ=3792*0,036=136,51грн ПДФО=(3792-136,51)*15%=548,32грн Підлягає сплаті в січні 548,32+287,5=835,82 3) За лютий: З/п за 1 лютого =80грн Дохід=80+3200-920=2360грн ЄСВ=2360*3,6%=84,96грн ПДФО=(2360-84,96)*15%=341,26грн За березень Дохід=920+600=1520грн ПСП=1147*150%*50%=860,25грн ЄСВ=1520*3,6%=54,72грн ПДФО=(1520-54,72-860,25)*15%=90,75грн.
Контрольне завдання 1 ПДФО Контрольні завдання
Завдання 1. Гр. Дубіч В.П., який має посвідчення потерпілого від аварії на ЧАЕС ІІІ категорії, за місцем основної роботи у лютому поточного року нараховані: - заробітна плата 1780 грн.; - премія з фонду матеріального заохочення 450 грн.; - по листку тимчасової непрацездатності (дні хвороби з 19 по 31 січня) 762 грн.; З 10 березня по 15 квітня громадянину надана відпустка. Сума відпускних склала 2710 грн., у т.ч. за квітень – 1206 грн. 50 коп. Заробітна плата гр. Дубіч В.П. з 1 по 9 березня – 571 грн. 50 коп.; з 16 по 30 квітня – 952 грн. 50 коп. Крім того, у березні йому надана матеріальна допомога з фонду адміністрації в розмірі 400 грн., а також путівка на лікування у санаторії (вартість путівки – 3390 грн.), за яку він сплатив 10 % її вартості. Примітка: 1. Заробітна плата гр. Дубіч В.П. за січень склала 1905 грн., податок на доходи фізичних осіб було утримано згідно з чинним законодавством. 2. Термін виплати заробітної плати 2 та 16 числа кожного місяця. Необхідно: 1. Визначити загальний оподатковуваний дохід за кожен місяць. Відповідь аргументувати. 2. Обчислити суму податку на доходи фізичних осіб з урахуванням особливостей, які виникають при нарахуванні податку, коли робітник іде у відпустку. 3. Вказати терміни сплати (перерахування) податку на доходи фізичних осіб до бюджету.
Січень 02.02 ЗП=1205 грн Граничний доход=1619 грн
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Последнее изменение этой страницы: 2016-04-26; просмотров: 374; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы! infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 3.15.27.232 (0.046 с.) |