Заглавная страница Избранные статьи Случайная статья Познавательные статьи Новые добавления Обратная связь КАТЕГОРИИ: АрхеологияБиология Генетика География Информатика История Логика Маркетинг Математика Менеджмент Механика Педагогика Религия Социология Технологии Физика Философия Финансы Химия Экология ТОП 10 на сайте Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрацииТехника нижней прямой подачи мяча. Франко-прусская война (причины и последствия) Организация работы процедурного кабинета Смысловое и механическое запоминание, их место и роль в усвоении знаний Коммуникативные барьеры и пути их преодоления Обработка изделий медицинского назначения многократного применения Образцы текста публицистического стиля Четыре типа изменения баланса Задачи с ответами для Всероссийской олимпиады по праву Мы поможем в написании ваших работ! ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?
Влияние общества на человека
Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрации Практические работы по географии для 6 класса Организация работы процедурного кабинета Изменения в неживой природе осенью Уборка процедурного кабинета Сольфеджио. Все правила по сольфеджио Балочные системы. Определение реакций опор и моментов защемления |
Розрахунок повітрообміну приміщень по крайностях і нормах. Складання балансів повітрообмінів по шлюзових приміщеннях
Для решти приміщень кінотеатру (крім кінозалу), розрахунок повітрообміну проводять по кратностях: Lр= К ·Vприм, м3/год; де: К – нормативні кратності повітрообміну, 1/год; Vприм – внутрішній об’єм приміщення, м3. Нормативну кратність К приймаю за табл. 7.2[1]. Дані розрахунку звожу в таблицю 4. Величину повітрообмінів в кожному приміщенні заношу в таблицю, окремо по пртікальній і витікальній вентиляції.
Аеродинамічний розрахунок повітропроводів системи П –1. В залі глядачів влкаштовуємо систему загальної вентиляції з механічним припливом і витяжкою. Роздача повітря здійснюється через підкрісельний повітророзподільник (рис.1). Витяжка повітря здійснюється в престельовій зоні через повітрозбірні плафони. Кількість повітророздаючих пристроїв рівна кількості місць в залі (1110). Аеродинамічний розрахунок проводимо методом питомих втрат тиску. Проведений аеродинамічний розрахунок дає змогу визначити втрати тиску в системі для підбору вентиляційного обладнання. Результати аеродинамічного розрахунку заносимо в талицю 5.
Визначаємо місцеві опори на ділянках Ділянка 1. Пвдкрісельний повітророзподільник: Qv=A0·ν·3600, м3/(год ·особу); 60= A0·0,2 A0·3600; A0=60/3600 ·0,2=0,08, м3; Втрати тиску в такому повітророзподільнику приблизно 20Па. Рис.1 Схема під крісельного повітророзподільника
Ділянка 2 Раптове розширення:
ζ=(1-f/F)2 – коефіцієнт місцевого опору, значення якого ζ відносяться до швидкості υ=4,5 м/с в січенні f. де f=0,6*1,6=0,96 м2 – площа поперечного перерізу вузького повітропроводу; F=12,8*10 =128 м2 - площа поперечного перерізу розширеного повітропроводу. Тоді: ζ=(1-0,96/128)2=0,98 (таблиця VΙΙ. 13 п.16 с 73 [1])
Коліно під кутом 90° (табл. VII.13, п.4) для прямокутного січення домножаєм на поправочний коефіцієнт С (таблиця VΙΙ. 13 п.2 с 67 [1]) ζ =1,1*1,8=1,98
Трійник на перетині ділянок 2, 3, 5: α=90° ν2=4,9 ν3=4,8 ν5=4,9
Значення ζ відносяться до швидкості υ=4,8 м/с в січенні f і знаходиться по таблиці в залежності від співвідношення швидкостей υо/ υс=4,9/4,8=1,0 тоді ζ =1,5 (таблиця VΙΙ. 13 п.77 с 85 [1]) ∑ ζ=0,98+1,98+1,5=4,46 Вираховуємо втрати тиску на ділянці від місцевих опорів за формулою: Z=∑ ζ*Pдин=4,46*14,7=65,56 Па Pдин=14,7 – динамічний тиск, див. таблиця 1.
Ділянка 3. Коліно: три коліна під кутом 90° (табл. VII.13, п.4) для прямокутного січення домножаєм на поправочний коефіцієнт С (таблиця VΙΙ. 13 п.2 с 67 [1]) ζ =1,1*1,6=1,76
∑ ζ=3*1,76=5,28 Вираховуємо втрати тиску на ділянці від місцевих опорів за формулою: Z=∑ ζ*Pдин=5,28*14,7 =77,61 Па Pдин=14,7 – динамічний тиск, див. таблиця 5.
Ділянка 5. Раптове розширення: ζ=(1-f/F) – коефіцієнт місцевого опору, значення якого ζ відносяться до швидкості υ=3,1 м/с в січенні f. де f=0,5*0,6=0,3 м2 – площа поперечного перерізу вузького повітропроводу; F=48,4 м2 - площа поперечного перерізу розширеного повітропроводу. Тоді: ζ=(1-0,3/48,4)2=0,98 (таблиця VΙΙ. 13 п.15 с 73 [1]) Коліно: ζ*– коефіцієнт місцевого опору, значення якого відносяться до швидкості υ=3,1 м/с в січенні f. ζ*=1,1 – для колін з кутом повороту 90о (таблиця VΙΙ. 13 п.4 с 68 [1]) Тоді: ζ=ζ**С=1,1*1,17=1,29 де С=1,17 - коефіцієнт, який враховує форму січення повітропроводу, який знаходиться по таблиці в залежності від співвідношення в/h=500/600=0,83; (таблиця VΙΙ. 13 п.2 с 67 [1])
Жалюзійна решітка не рухома. ζ =0,5 – значення відноситься до швидкості υ в живому перерізі гратки при f/F=0,8 (таблиця VΙΙ. 13 п.68 с 83 [1])
Коліно із збільшенням перерізу.
Qv=Aж.п*υo*3600 м3/(год особу) 34896=Аж.п*3*3600 Аж.п=34896/(3600*3)=3,23 м2 f= Аж.п/0,8=4,04 м2 для двох отворів f=4,04/2=2,02 м 2 F= 4 м 2 ζ =1+0,1(f/F)2 – значення відноситься до динамічного тиску в меншому січенні f. ζ =1+0,1(2,02/4)2=1,03 (таблиця VΙΙ. 13 п.12 с 71 [1]) ∑ ζ=0,98+1,29+0,5+1,03=3,8 Вираховуємо втрати тиску на ділянці від місцевих опорів за формулою: Z=∑ ζ*Pдин=3,8*5,88=22,34 Па Pдин=5,88 – динамічний тиск, див. таблиця 5.
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Последнее изменение этой страницы: 2017-02-17; просмотров: 120; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы! infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 3.147.104.120 (0.014 с.) |